Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhesen veszelyes...

35 hetes terhesen veszelyes ha a tsh es ft4 kicsit alacsonyabb mint kene?

Figyelt kérdés
Terhessegem elejen nagyobb volt a tsh ertekem a normalnal,az ft4 az mindig jo volt. Euthyrox 50-est szedtem a mai napig. Miota euthyroxot szedtem jok voltak az eredmenyek.Rendszeresen jarok kontrollba.Ma kaptam meg az eredmenyt a vervetelrol: Tsh: 0.181uUl/ml lett es 0.38 kene legyen a minimum. Ft4: 0.76ng/dl lett es 0.82 kene legyen a minimum. A dokihoz csak jovohetre van programalasom. Szerintetek ezek az ertekek nagyon rosszak? Veszelyes lehet?
2014. júl. 1. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is pajzsmirigyes kismama vagyok. Annyira nem vagyok jártas a témában, de legjobb tudomásom szerint csak az első 12 hétben okozna problémát a "rossz" eredmény. Véleményem szerint ezek még nem annyira rossz eredmények. Nem vagyok orvos, de szerintem ne aggódj.
2014. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is PM alulműködésem van. Ezek az értékek nem rosszak. Az első 12 hétben alakul ki a baba a pajzsmirigye ekkor kell jónak lennie, utána már a saját pajzsmirigye "dolgozik". Most a Tiéd átment enyhe túlműködésbe (lehet, hogy kicsit csökkentik az adagot).Terhességnél az a rossz amikor magas a TSH (sajnos én így veszítettem el a babámat 4-es értékem volt a 6-7. hét körül). Nyugodj meg ebből semmi baj nem lehet!
2014. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!