Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden nap görcsöl a hasam...

Ha minden nap görcsöl a hasam 13 hetesen mennyire normális?

Figyelt kérdés
más tünet nincs pár napja kezdődött,nemrég voltam uhn ott semmi baj nem volt még...első babánál ilyet nem tapassztaltam...köszi!23 éves kismama
2014. júl. 1. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ha erősen görcsöl s Menj be az orvoshoz soron kívül fogadnak amugy én is szoktam szétfeszül reggelente a hasam de nekem úgy érzem puffadás van reggel..viszont kis görcs szerű méhtágulástól szokott lenni..
2014. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első kisfiamnál nekem sem volt ilyen,de most a másodikkal kb 18 hetes koromig folyamatosan görcsöltem. Magnéziumot javasolt a doki,azon kívül semmit nem tudnak vele kezdeni,valószínűleg a méh tágulása okozza.
2014. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi lányok lehet h az idegesség miatt is...egyébként szedek én is magne b6 ot :)
2014. júl. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!