Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha 6 hetesen feszül...

Normális ha 6 hetesen feszül néha picit görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, teljesen normális a feszítő érzés. Nekem is ekkor kezdődött és kb a 8. hétig állandóan éreztem. Tompa fájdalom, húzó, feszítő érzés. Amikor netán hirtelen keltem ki az ágyból, akkor volt, hogy bele is nyilalt.

Alakul,formálódik a tested. Gondolj csak bele, hogy egy szilva nagyságú méh nő meg végül dinnye nagyságúra. Ez pedig nem megy úgy, hogy ne érezzzünk semmit.

az enyhe görcs se jekent bajt, de ha nagyon görcsölsz, és barnázol, vérzel akár egy picit is, no, akkor azonnal menjél orvoshoz. Egyébként meg pihenj sokat amennyit csak tudsz, a házimunkát meg szép lassan, ráérősen, részletekben végezd.

11 hetes kismama

2014. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, tok normalis!
2014. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!