Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy a teszt nem...

Van olyan, hogy a teszt nem mutatja a terhességet kb.4. hónapban?

Figyelt kérdés

Illetve mi más oka lehet a felpuffadt (?), kemény hasnak és gyomornak? Már teszteltem is egy hete de csak egy csík volt. Egyéb tünetekre nem emlékszem, hogy lettek volna, rosszullétek vagy mellfeszülés vagy bármi, csak a hasamat nem értem. Kilóban nem híztam semennyit az elmúlt hónapokban, max. 1-2 kiló eltérés szokott lenni, hol több, hol kevesebb. Nehezebben nagyvécézem mostanában, lehet csak ettől nagyobb és keményebb a hasam? Vagy 4-5 hónaposan már sokkal egyértelműbben látszik az ember hasán, hogy terhes?


Konkrét aktus amúgy nem volt, maximum ruhán keresztül kerülhetett oda (de nem be) a "cucc" de ettől csak nem lettem terhes?


2014. júl. 2. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes!
2014. júl. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát jaj!

Ruhán keresztül nem leszel terhes!

A puffadással menj el a háziorvoshoz.

Még egyszer: jaj!

2014. júl. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mensid rendben van?
2014. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem a szádba nem került... Lehet hogy kikelt a gyomrodban...:O gyorsan dokihoz!!!
2014. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Hány éves vagy?

Egyébként szerintem valamilyen ételallergiád van. Menj orvoshoz. Meg olvasgass, hogyan készül a gyerek. Mert egy dolog biztos: nem ruhán keresztül. :)

2014. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es: Hát ja valóban lehet ott kelt ki ez megmagyarázza az egészet, de akkor szerencsére legalább megemésztem mire megszületne... (Hülye válaszra hülye válasz...)


Amúgy vékony anyagú ruháról van szó amin átüt, nem farmer vagy ilyenek. És annyit lehet olvasni arról, hogy sokaknak abszolút tünetmentesen zajlik le a terhességük, vagy legalábbis az első pár hónap aztán csak abból jönnek rá hogy terhesek, hogy megérzik a gyerek mozgását amikor már elég nagy! Van vérzésem rendesen de ez megint csak nem zárná ki tutira a dolgot, mert sokaknak szintén van akik terhesek.


Ha ételallergia, nem kéne rosszul is lennem? Fájna a hasam vagy valami nem? És amúgy mindegy mit eszek, már vagy 2-3 hete ilyen folyamatosan.

2014. júl. 2. 16:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem kéne, hogy fájjon bármid is ételallergia esetén. Van ilyen. Egy 4 hónapos terhességet tutira kimutatna a teszt.
2014. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért rendszeres normál mennyiségű vérzés és egy negatív teszt, kizárja a terhességet (nálam). Mensi előtt gyakran megköti a szervezet a folyadékot, olyankor jellemző lehet az erős puffadás, hasfeszülés. Egyébként szedjél probiotikumot a gyomorbacijaid sztrájkolnak.
2014. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!