Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP eredményem: Alfa-fetoprote...

Regina84. kérdése:

AFP eredményem: Alfa-fetoprotein 25.90 IU/ml MoM érték: 0.83 MoM korrigált: 0.70 Ref. Tartomány: 0.70-2.50 Terhesség kora 16+3 és 53 kg voltam akkor! Milyen az eredményem? Nagyom izgulok!

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

0,7 és 2,5 között kell lennie, neked 0,7-0,83, vagyis jó.

időben csinálták, 16 hetes, 3 naposan (16 és 18 hét között kell vért levenni, ha jól tudom)


hú, de vékony vagy :) dejóneked :)


minden rendben van, teljesen jó az eredmény :)


ha lehet hinni az afp-s féle "jóslatnak" akkor neked kislányod lesz :)


boldog babavárást :)

2014. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mellékesen megjegyzem, hogy Július 1-el hatályba lépett a várandósgondozásról szóló EMMI rendelet ( [link]


Ezen rendelet 1. melléklet 2.2. pontjában egy táblázatban felsorolja a várandósság alatti vizsgálatokat.

Az AFP már kikerült ebből a körből.

2014. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az afp egy teljesen felesleges teszt,hamarosan ki is iktatják a kötelezők közül. Az értéked jó egyébként.
2014. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anno nekem is pont 0,83 MoM lett a kisfiammal,azt mondta a doki,hogy tökéletes! :)
2014. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat és a jókívánságokat!!!
2014. júl. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!