Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes cukorterhelés után...

24 hetes cukorterhelés után 10-es cukor.180 g Ch diétára fogtak. Mennyire kell méricskélnem a főttételeket? Nem én főzök, szerintem nem lehet kiszámolni pontosan, hogy egy adagban 60 Ch van, vagy csak 50.

Figyelt kérdés

A diéta óta mért értékek: A reggeli előtt 4-4.2.

Reggeli után 1 órával: 6.2-6.7

Tízórai után 1ó: 5.4

Ebéd utàn 1.ó: 6-6.2

Uzsi után: 5.4-5.7

Vacsi után: 6-6.2


Szerintetek ez ingadozónak számít? Az ebédnél nem tudom mennyi Ch megy le...vagy amíg normális ne foglalkozzak vele?



2014. jún. 29. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig muszáj számolgatnod méregetned mert ha nem akkor a picinek ártasz nem is keveset.a szénhidrát ingadozás sem jó.Én is diétán vagyok így tudom miről beszélsz. Amúgy lehet hogy most jó lett az eredmény de ha 2 nap múlva nem jó akkor nem ér semmit a diéta!Én vezetem füzetbe mikor mit ettem. Neten tuti találsz fent száìtásokat pl kalóriabázsis
2014. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ott csak be kell ütni hogy mennyi főzelétet ettél és milyet pl 1 tányér borsófőzelék és a redszer neked minden kiszámol... keress rá!!34hkm
2014. jún. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért
2014. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre jók az értékeid szeritnem, de a terhesség előrehaladtával nagyon sok esetben romlanak. A reggelinél a 6,7 is már jelzi, hogy azért sajnos nincs minden rendben. Mérd folyamatosan a vércukrodat, és ha látod, hogy kezdenek romlani az értékek, akkor sajnos muszáj lesz magadnak főznöd, hogy pontosan ki tudd számolni az értékeket. Illetve nem csak a ch mennyisége a fontos, hanem az is, hogy gyors vagy lassú felszívódású, és ez is akkor biztosabb, ha magad csinálod.
2014. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is cukros voltam,én külön főztem magamnak,mindent kiszámoltam,csak így tudtam megtartani a jó értékeket! ezzel nem szabad szórakozni,inkább mérd minden kaja után addig,amíg már tudod,mi az amit megehetsz és mikor.Később is meg kell mérni azért,mert igz,hogy idővel romlanak az értékek.Én kipróbáltam pár főtt kaját ami bejött és utána azt ettem csak váltva,inkább nem kísérleteztem sokat.Ugyan így a többi étkezésnél.egy idő után rutinosan tudtam mit kell ennem.6,5 fölé én nem engedtem.így is rengeteg zöldséget,gyümölcsöt,egészséges kaját ettem és még a vérképem is javult.
2014. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Méricskélek lelkesen,bár az ebédnél ver az ideg,hogy ha megszakadok se tudom ott pontosan kiszámolni, de biztos belejövök majd.

A reggelinél én is látom,hogy nem a legjobb,elèg nehéz belőnöm.

Ti hányszor mértek 1 nap?

És ha ebédnél kevesebb,vagy éppen több Ch-t sikerül bevinnem,de a cukrom marad 6 körüli,az jó?Vagy feltétlenül csak annyi Ch-t ehetek?

2014. jún. 30. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!