Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babátokat hány hetesen...

Második babátokat hány hetesen éreztétek először?

Figyelt kérdés
Én a kisfiamat a 21.héten éreztem csak biztosra,akkor is mellső falon tapadt a lepény. Most vagyok 19 hetes a másodikkal,de még nem igazán érzem őt. Néha mintha csiklandozna az alhasam,de nem tudom,hogy ez ő-e. A fiammal nem volt ilyen érzés,vele konkrétan tudtam,hogy ez nem lehet más,összetéveszthetetlen volt. Tapasztalatokat várok tőletek,nálatok hogy alakult az első és a második?
2014. júl. 2. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a kisfiamat(első terhesség volt)16+5 hetesen éreztem először..eleinte csak ,,rángatózást,, éreztem,mintha ugrált volna ott lenn az ideg a pocakomban.Aztán már ilyen hullámzásokat is éreztem,mint mikor hullámzik a víz teteje,kb így tudnám leírni.

Majd 18 hetesen hirtelen éreztem egy rúgást.Majd a 20. héttől kezdem érezni minden nap.

Most 4 hetes vagyok a másodikkal,kíváncsi leszek,hogy hogyan fog alakulni.

Neked mikortól látszódott a pocakod az elsővel,és mikortól most a másodikkal?

2014. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is mellső fali volt a lepényem.Lehet most is így lesz :))
2014. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második babámat 15 hetesen éreztem először.
2014. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A pocak növekedésében hatalmas a különbség. Nem maradt rajtam túlsúly,de tény,hogy kevésbé feszes volt a hasam,a testem. Ezt a terhességet is 55 kilóval kezdtem. A 10.héten már egyértelműen látszott,hogy babát várok. Mostanra akkora a hasam,mint az elsővel 25-6 hetesen,nagyon durva.
2014. júl. 2. 12:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Első babámat 19 hetesen éreztem először. Mellső fali lepény volt nála. Most a második babát 21 hetesen éreztem először, szintén mellső fali a méhlepény. Aggódtam is hogy miert nem érzem már. Azóta behozta a lemaradást es minden nap elég sokat mozog. :)
2014. júl. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 16. héten éreztem először a második babát, akit most várok. Már rendes, pici rúgásokat. Sokat rugdossa a hólyagomat is. :)

Az első babámat ilyenkor még csak bugyborékolásnak éreztem.

18 hkm

2014. júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

elsőt 16 hetesen, másodikat mellső fali lepény miatt csak 18 hetesen.

23 hkm

2014. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. júl. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!