Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üléstől megrövidült méhszáj?

Üléstől megrövidült méhszáj?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok és kiderült, hogy megrövidült a méhszájam. Az orvos nem mondta, hogy mennyire, semmilyen értéket nem is írtak be sehova, csak annyit írt, hogy megrövidült és mivel szerinte az üléstől, így nem is engedi, hogy tovább dolgozzak (ülőmunkát végeztem) és szigorú fekvésre küldött. Azt mondta, h egy picit sétálhatok, de ülnöm nem szabad. (Ebédelni leülhetek, de a gép elé huzamosabb időre már pl. nem)

Szerintek nagy lehet a baj? Az orvosom nem mondta azt sem, hogy igen, az sem, hogy nem, csak a fejét csóválta.

Kihúzhatom így a terhesség végéig? A méhszáj zárt.



2014. júl. 2. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a 14. héttől 2000 a méhszáj érték,vagyis rövidült. De olyat nem mondott az orvos,hogy ülni nem lehetne. Emelgetést,cipekedést nem tanácsolta. Semmi baj nem történt 39+2 hetesen szültem. Azért a dokid lehetett volna konkrétabb is. Önmagában a rövidülés nem jelent semmit,sokan vannak,akinek az elejétől így van,és semmi problémájuk nincs. Az én orvosom azt mondta,mindez alkati dolog is lehet.
2014. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első terhességmnél 2000 volt az értékem 22 hetesen, 37 hétig dolgoztam ülőmunkát, mahd terv.császárom volt 40+1 héten, 2. terhességem ikerterh. volt velük már 7 hetesen 2000 volt az értékem és nem tiltott el a doki az üléstől. Ez akár alkati dolog is lehet.
2014. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!