Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.2 hete éreztem először...

Kb.2 hete éreztem először magzatmozgást! Mikortól kell figyelni h minden nap mozog-e? Nem minden nap érzem azóta!

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 09:59
 1/5 A kérdező kommentje:
22hetes terhesség!
2014. júl. 4. 10:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? 24 hét körül már mindennap érezned kell
2014. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelgetni a végén szokták, utolsó harmadban, hogy mozog -e rendszeresen, de akkor sem kell ennyire rákattanni :) Fiatal kis terhesség még a tiéd, bőven van még bent helye, nem baj, ha nem érzed mindig. Nyugodj meg, lazíts és élvezd! :)
2014. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tica0121 ***** válasza:
Ilyenkor még csak azt kell figyelni, hogy mozog-e minden nap, de akkor sem kell megijedni, ha 1 nap nem érzed. Számolni majd a végefelé kell, nem emlékszem nekem hány hetesen kellett elkezdeni, de túl voltam a 30.-on. Bár ez is változó, mert pl hallottam már olyat, ahol nem kellett számolni....
2014. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34.héttől kell rendszeresen számolni. Reggel 1 órán kereszttől ebéd után és vacsi után. A kis könyv végén van a táblázat. Szóval még bőven van még időd és a babának is bőven van helye szóval ne ijedj meg ha nem érzed. Nekem pl ha front van hideg van hogy egész nap nem is érzem de ha jó idő van akkor meg meg sem áll.34+4hkm
2014. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!