Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama/anya,...

Van itt olyan kismama/anya, aki akkor oltatta be magát kb 3-4-5 évvel ezelőtt influenza elleni oltással, amikor terhes volt? Lett vmi következménye a gyermekre nézve? Mármint hogy eltelt pár év, észrevett vmit?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
OFF. Nem igazán ajánlották az orvosok az influenza elleni oltást korábban. Egyáltalán nem ajánlották, mondta az orvosom. Hogy miért? Azt nem tudom. Gondolom a h1n1 miatt kérdezed. A két oltóanyag nem teljesen ugyanaz és a két vírus sem. Én nem oltattam, egy orvosom sem ajánlotta. 29 hetes km
2010. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha,kösi. Igen H1N1miatt kérdeztem. 12. hétben vagyok, nekem sem ajánlották, főleg nem az első trimeszterben. De később? Nagy a dilemma... Áprilisban jön a 2. hullám, aztán meg jövőre megint...semmi véldettség? Ugyanakkor, tényleg ki tudja mit tesz...
2010. jan. 7. 12:01
 3/4 A kérdező kommentje:
kösi=köszi:)
2010. jan. 7. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ennek nem lesz több hulláma, vagyis lesz, de ekkora nem. Most túl nagyra fújták, sokan oltottak is és ez elég ahhoz, hogy nagy járvány ne legyen.
2010. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!