Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt volt olyan...

A Dorina kérdése:

Terhesség alatt volt olyan akinek fájt a bölcsességfoga? Ha volt olyan mit csinálnak ilyenkor vele?

Figyelt kérdés
2014. júl. 5. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanúgy kezelik, mint nem állapotosan, csak amennyiben érzéstelenítő injekcióra van szükség, akkor olyat adnak, ami nem árt a babának
2014. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En az osszessel megszenvedtem,az utolsonak a fele mar kint van,a tobbi az inyem alatt.. be van dagadva,miota babat varok,azota kezdett el fajni. Gondoltam kibirom,nem olyan veszes.. de mar annyira faj,hogy muszaj vagyok megmutatni hetfon dokinak..cataflam nelkul kibirhatatlan :(

Ha gondolod irok hetfon,hogy mit adtak be nekem.

15hkm

2014. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7.hetre bedurrant az egyik oldalon a felso es az also is. A doki nem nyult egyikhez sem, a rosszulletek miatt eselye sem volt, nem viselem jol a fogkefet sem a szamban. Hamar mentem, nem vartam meg, hogy nagyon fajjon, igy gyogyszer nelkul, Corsodyl szajvizzel, iny ala fecskendezessel lehuztuk a gyulladast. Kaptam egy fecskendot es egy keskeny, hajlitott fejet hozza (nem tut), ezzel naponta kezelem, ahogy megmutatta. Egy het alatt lement a gyulladas, remelem,rendben is marad. 16.het utan tervezi a doki, hogy ha kell, beavatkozik.
2014. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy hete voltam ilyen gonddal a fogorvosnál. Betett egy orvossággal átitatott gézt, amit másnap kicserélt. ez szépen le is vitte a gyulladást. Nekem azt mondta a doki, hogy nem veszi ki amig nem muszáj, hátha kibirom a terhesség végéig, és orvosságot se vegyek be semmilyet, hanem ha megint fáj, akkor megint menjek olyan orvosságos gézért. azt mondta, h a nagy meleg miatt gyakrabban történik gyulladás. én majd ezzel a helyi kezeléssel elszórakozok a nyáron, ha még máskor is fájni fog.

23 hkm

2014. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is hétfőre tervezem a dokit, hogy nézze meg mit lehet vele kezdeni. Szerintem nekem is be van gyulladva.


Persze kíváncsi leszek, hogy neked mit mond a doki hétfőn. Neked mikor rendel a doki?


Szájvízen én is gondolkozok csak nem tudom melyik lenne jó, melyik tartalmaz gyulladáscsökkentőt amit terhesek is használhatják.

2014. júl. 6. 14:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Én cserszömörcés szájvizet használok. Ez is a neve, hogy cserszomörcés szájvíz. Direkt fogínyvérzésre és gyulladt fogínyre való. Növényi összetevőkből van (cserszömörce és kakukkfű) és az ára is okés (a citromos ízesítésűt most vettem 500 Ft-ért a madaras boltban) 700 ml, és pohárban kell hígítani, szóval jó sokáig elég. Az íze fanyar, de pont az a lényege, hogy kicsit összehúzza, "lezsibbassza" a fájó területet.

De jó még a Meridol fogkrém és Meridol szájvíz is.

2014. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!