Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasizom fájdalma terhesség...

Hasizom fájdalma terhesség alatt normális? Másnál is volt/van ilyen?

Figyelt kérdés
Hasfalam egy pontban rettentően fáj, mintha az izom fájna egy pontban. Nem akar múlni, nem egész nap érzem szerencsére, de így is kellemetlen. Baba nyomhatja azt a pontot vagy mitől lehet ilyen érzés? Reggel feküdni se tudtam, annyira fájt.
2014. júl. 5. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Has izom szétválás lehet, terhesség alatt normális, de ilyen fájdalmakat okoz, azt kétlem.
2014. júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasizom szétválás??? Ilyenről még nem is hallottam! És ez nem veszélyes terhesség alatt? Kell vele valamit csinálni, ha esetleg tényleg erről van szó?
2014. júl. 5. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, írtam, hogy normális. De lehet, hogy csak egyszerűen feszül a hasfalad. Terhesség alatt a két hosszanti hasizom eltávolodik egymástól, de ez nem baj, akkor van "probléma" esztétikai inkább, ha szülés után nem záródik vissza. Köldököd nem dudorodik ki?
2014. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is fájt a köldököm mellett kb 5cmre. nem tudom mi volt de nem okozott gondot. Nem nyilt szét a hasizmom, a szülés utan teljesen elmult valamit nyomott a baba sztem. De sokszor mar ugy fajt mintha kést forgatnának nemvviccelek.
2014. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!