Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen ez normalis fajdalom?

9 hetesen ez normalis fajdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

9 hetes kismama vagyok!

Kicsit aggodom, nemreg voltam uh-n ahol minden rendben volt.

Tegnap este nehezen aludtam el, mert olyan erzesem van mintha valami nyomna a derekamat, a combomat belulrol, es a szemeremcsontom is. Nem gorcsolok, inkabb ilyen enyhe belso nyomo fajdalmat erzek a csontjaimban.Nem veszes, csak idegesit hogy folyton erzem.

Ez ugye nem jelent semmi problemat?

Koszi mindenkinek!



2014. jún. 27. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jelent bajt,rendeződnek odabent a dolgok,nyúlnak a szalagok,növekszik a méh. Bár,ha nagyon aggaszt a dolog szaladj el orvoshoz v egy uh-ra,h megnyugodj. :)
2014. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Este ota meg mindig erzed? Csak azert kerdezem mert nekem is minden fura fajdalom jott-ment...en is nagyon megijedtem mikor valami ujat ereztem de ezek masnapra mibdig elmultak, aztan jott mas fura fajas.:) neked meddig tartott? Szerintem nyugodj meg ha nem eros a fajdalom szerintem nincs mitol tartanod. Az elso trimeszterben en us nagyon sokat panikoltam aztan megnyugtatott a dokim, hogy amig nem lesz eros gorcsos hosszantarto fajdalom amit verzes oiser addig nincs gond. Nyugodj meg! Sok rossz dolgot olvasni itt de ez veletek ugysem tortenik meg!!!!
2014. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Koszonom a gyors valaszokat!

Meg ma reggel is ereztem, de ha pihenek vagy alszok akkor elmulik, de utana megint elkezdodik..:(

De nem erosen faj..inkabb olyan nyomo erzes.Doki 2 napja latott minden oke volt, csinalt rakszurest, mintha azota ereznem, de nem vereztem barnaztam utana azt mondta szep vastag a ham vegig..

Hat nem tudom remelem elmulik.

2014. jún. 27. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta, akármi fájdalom van, ha 2-3 napon belül elmúlik, vagy nem folyamatos/állandó fájás, akkor nem kell vele foglalkozni.

A terhesség elég furi tüneteket produkál!

2014. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!:)

Azota halisten elmult!!:)

Most mast erzek :):)

2014. júl. 2. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!