Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet vagy csak haskemenye...

Baj lehet vagy csak haskemenyedes?

Figyelt kérdés

Csutortok este ota gorcsol az alhasam. Olyan mintha izomlazam lenne. Hol erosebben, hol gyengebben hol teljesen elmulik majd elolrol kezdi. Magne B6ot szedek. Verzesem nincs. Menjek ugyeletre vagy ez valahol termeszetes?

Ha lepihenek akkor egy kicsit jobb. Amikor megtapogatom a pocim kemenyebb de nem minden ponton. Ez lenne a haskemenyedes?



14hkm


2014. júl. 5. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Én parás mami vagyok biztos bemennék, viszont szerintem 90% hogy semmi baj nincsen ha baj van az nagyon fáj. MagneB6 nem ér semmit nekem volt, hogy 10 szemet is bevettem semmit nem ért, Magnerot vegyél abból egy szem is elég. Pihenj sokat az is fontos, igyál sokat szintén nagyon fontos. Ilyenkor még nincsen haskeményedés meg ilyenek, inkább azt érzed ahogy növekszik a méhed, feszül. Már azzal is nagyon sokat tudsz segíteni magadon, ha egyszerűen megnyugszol és tudomásul veszed, hogy ilyen a terhesség, nincs semmi baj, ezek normálisak egyszer itt fáj máskor ott. De ha úgy érzed és attól megnyugszol akkor inkább menj be a kórházba, vagy hétfőn az orvoshoz.
2014. júl. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Nekem 15 hetesen majdnem veteles lett a haskemenyedesbol. Magnerotot szedj, nekem az valt be. A magneB6 semmit nem er.
2014. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!