Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorbeteg lennék? Ma reggel...

Cukorbeteg lennék? Ma reggel kakaót ittam éhgyomorra, de egy óra elteltével kb olyan remegés, hidegrázás jött rám. Ugye nem?

Figyelt kérdés
Mintha felment volna nagyon a cukrom.Vashiányom is lett úgy néz ki, lehet , hogy attól érzem magam így?Gyenge is vagyok napok óta, egész nap aludnék.Sok édességet eszek mondjuk de sosem volt belőle gond.Hasonló?20+3 hkm
2014. júl. 7. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy a cukortól ilyen lehet, inkább a kakaóban található koffeintől...vérnyomás mérőd van? akkor legközelebb mérd meg...kávézol? a vashiány okozhat gyengeséget, de hidegrázást az sem :)
2014. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A magas cukortól nem remegsz, max az alacsonytól.
2014. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem kávézok.leesett bocsánat azt szerettem volna írni.nem értem amúgy mi volt ez.de remélem nem vagyok cukros.
2014. júl. 7. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A hypoglikémiától lehet remegni, magas cukor esetén inkább szomjas az ember.
2014. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a kakaó hirtelen megdobta a cukrodat, de mivel gyorsan felszívódó szénhidrát hamarabb, hirtelen éhezel meg.
2014. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
arra gondoltam én is, hogy utána meg leugrott..többet ilyet nem csinálok elég rossz volt.köszönöm a válaszokat.:)
2014. júl. 7. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!