Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Ilyen nagy melegekbe...

Kismamák! Ilyen nagy melegekbe nem kivánjátok ti a sört?

Figyelt kérdés

Én mindig mikor ilyen meleg van annyira de annyira meginnék egy pohár hideg sört-de rendeset. Tök szégyellem magam miatta,mer hát már pocim is van,és árt a babának meg minden.

Én vagyok csak ilyen alkoholista?


2014. júl. 7. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Én nem.
2014. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Én is kívántam már meg, de beértem az alkoholmentessel. Nem is nagyon éreztem a különbséget, teljesen kielégítő volt.
2014. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy alkoholista, ne viccelj. Az én orvosom azt mondta, hogy ha valamit nagyon kívánok, az nem árt a babának (mértékkel természetesen!). Néha egy pohár sört simán megengedett, sőt, alkalmanként egy 1 dl jó minőségű vörösbort kifejezetten előírt: azt mondta, hogy sokkal jobb görcsoldó, mint ha bevennék bármilyen tablettát és egyáltalán nem ártalmas a babának - ellentétben az összevisza beszedett orvosságokkal.


Szóval én azt mondom, néha simán belefér, természetesen mértékkel és az orvos beleegyezésével.

2014. júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: amúgy én is az alkoholmentes sört preferálom, némelyik tényleg nagyon finom, sokat ittam a szoptatás alatt is.
2014. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Tudod mit?Idd meg azt a pohár sört,de ne többet.Tele van vitaminnal,van alkoholmentes is. Egészségedre!
2014. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Régen ittam alkoholmenteset de az nem izlett igazából... Én jó hideg csapoltról ábrándozom néha... De mit mondanak a presszóba a kismama sörözik?
2014. júl. 7. 20:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a sört :)
2014. júl. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ittam ma igaz alkoholmentes citromosat, de nagyon jól esett :)
2014. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon kívánom a sört, pedig egyébként nem vagyok sörös. Sajnos én az alkoholmenteset és a gyümölcsöset sem ihatom, mert azok tele vannak cukorral, nekem pedig arra vigyáznom kell...:( De Tök normális, próbálkozz meg 1-2 korttyal, lehet, hogy elég lesz annyi is! :)
2014. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is kívánom, de terhesség elött is csak az alkoholmentes citromos Gösser izlett a melegben, most is csak ilyet iszom.

Egy pohár sör nem árt, a kocsmában meg ne foglalkozz minek néznek!

2014. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!