Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik! Elsősorban...

Kedves Kismamik! Elsősorban olyanoktól kérdeznék akik cukrosak lettek. Hogy bírtátok ki hogy ne egyetek olyan ételeket amiket megkívántok? Hogy lehet valamiből keveset enni ha egyszerűen kívánjátok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos én cukros nem lettem, de 25 kg-t híztam, nem bírtam megállni,ha valamit megkívántam, ennem kellett, napi 2 francia krémes volt az alap, este ráadásul, amikor a párom megjött a munkából...Most a másodikkal már nem eszem sok édességet, jobban odafigyelek, és most fele annyi jött fel, mint az elsővel ugyaneddig. Úgyhogy nem árt odafigyelni !
2013. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én cukros vagyok, már inzulinos is. 32. hétben vagyok, már elég régóta diétázom, de nem annyira vészes, mint amilyennek tűnik. Én mindig a kisbabámra gondolok, és akkor kibírom. Azt hozzáteszem, hogy most már nem is kívánok olyan dolgokat, amiket nem lehet enni. Szerintem már teljesen átállt a szervezetem. Egyébként én már egy csomó mindent kikísérleteztem itthon, hogy hogyan tudok olyan dolgokat sütni-főzni, amiből én is ehetek, és a családnak is megfelel (van két kislányom már, na meg a férjem). Pl. zabkorpás piskótát, meg hasonlók.

Ha valamiben tudok segíteni, nyugodtan írj:)

2013. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az, amit megkívánsz?

Édességből pl. lehet enni a Norbis pudingot, nagyon kevés benne a szénhidrát, ha már nagyon kívántam az édeset, beiktattam uzsonnára.

Vagy tejeskávét csináltam 2in1 kávéporból, tejjel, édesítővel, ez is elverte az édesség utáni vágyamat.

Vagy natúr joghurt édesítővel és mellé kiszámolt korpovit keksz adag.

Vagy édesített gyümölcsteát ittam, megadva a módját, lassan kortyolgatva.

2013. máj. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. máj. 23. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!