Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha szinte mindig 27 napra jön...

Ha szinte mindig 27 napra jön meg, most meg 30 napra sem (még), vajon terhesség?

Figyelt kérdés
Szokatlan, erős hányingerem van két hete.

2014. júl. 8. 02:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet:)
2014. júl. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyen hamar van értelme?
2014. júl. 8. 07:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Már három napja késik, más már a nem várt előtt 3 nappal tesztel. Tesztelj nyugodtan! Már kimutatja ha terhes vagy.
2014. júl. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már késik, nem korai a teszt, ki kell mutatnia. A hányinger viszont elég érdekes, mármint hogy 2 hete tart? Akkor még épp csak megfogant a pici (már ha megfogant),nem okoz egyből tünetet. Na de mindegy, tesztelj és kiderül.
2014. júl. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megtettem. Nem vagyok terhes. A hányinger miatt aggódtam jobban, mert az elsőnél is rögtön hányingerem volt. Csak akkor eszembe sem jutott, hogy terhességtől lenne. Mindenre gondoltam, csak arra nem. Most eszembe jutott, de nem azért van. Hát sajnos elég gáz gyomrom van. :) Köszi a tanácsokat!
2014. júl. 8. 12:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. Miért lehet ez?
2014. júl. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!