Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházán hol tudok venni...

Nyíregyházán hol tudok venni normális minőségű falmatricát?

Figyelt kérdés
Micimackós kellene.
2014. júl. 8. 08:55
 1/1 anonim ***** válasza:
3 éve detto micimacisakat akartam es nem találtam... Aztan a Bocskai utca végén ahol a magánbölcsi is van na amellett van egy udvar es ott hatul bal oldalt van/volt egy mühely ahova elvittem pendrive-on a neten megtetszett kepeket es jo arban kivalo vastag minösegi falimatrica foliara megcsinaltak. Miutan elköltöztünk le tudtuk szedni a falrol es simán ratapadt még a lanyunk uj kuckojanak falára is. Olyan 6 ezret fizettem de rengeteg nagy(olyan kb 30-35 centis) micimacis figurat kaptam érte. Sztem nezd meg h meg van-e még?! Érdemes!:)
2014. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!