Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiírás után elmennétek?

Kiírás után elmennétek?

Figyelt kérdés
Július 11-re vagyok kiírva,de megérzésem szerint kicsit később fog jönni a baba.Párommal szombaton szeretnénk elutazni vendégségbe(nem olyan messze).Vasárnap reggel jönnénk haza.Ti így kiírás után elmernétek menni egy ilyen hétvégére?
2014. júl. 8. 13:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az a nem túl messze.Egyébként nem merném bevállani.
2014. júl. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hamar be tudtok érni a kórházba, akkor igen. Ez szerintem nem megérzés kérdése, nekem fent volt a hasam, előző nap még semmi jele nem volt a vizsgálatoknál, aztán este gondolt egyet, hogy ő most már kijön egy héttel előbb.
2014. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A nagyobb lanyommal is erre a napra voltam kiirva. A dokim aznap be is fektetett es s.csaszarra vegul 15-en hozta vilagra a lanyunkat.

Harom eve is ossze-vissza voltak a frontok. Mi utolso egy honapban mar semerre sem mentunk, ami nagy tavolsag volt. Plusz en vizesedtem ezerrel, ivy pihennem is kellett.


En a helyedben nem mennek sehova.

Ha megis, akkor a korhazi borond a kocsiba, utolso leletek a taskaba a kis konyvvel egyutt.

Ahova pedig mentek, ird fel az osszes korhaz nevet, stb.

Nezz utana hol van a legkozelebbi szuleszet.

Valamint a ferjed is keszuljon lelkiekben, hogyha beindul a szules, akkor lehet, hogy egymasra lesztek utalva, olyan gyorsan megy majd a folyamat.

2014. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Persze elso baba 14 ora vajudas meg kulfoldrol is hazaersz.

Kapcsolodj ki pihenj most.

Ha mas nem megszulsz egy masik korhazban

2014. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem probléma, hogy esetleg máshol fogsz szülni, mint ahol tervezted, akkor el.

Én már előtte egy hónappal se mentem sehova, mert nagyon lenn volt a baba, mondta a dokim is, hogy előbb fog jönni, ne utazgassak, ha nem akarok korababát... Végül 2 héttel jött csak előbb, de ha elmentem volna előtte barátnőm lagzijába, tuti nem megyek már haza gyerekkel a pocakomban.

2014. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyon messze mennétek, akkor én lehet hogy mennék.
2014. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
36km messze mennénk,kb.fél óra lenne kocsival be a kórházba az út.
2014. júl. 8. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az annyira nem vészes szerintem :) Annyit simán bevállalnék, tesóm ismerőse is vendégségből ment szülni :)
2014. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Így szerintem vállalható. Az tényleg nem nagy távolság. De a kórházi cuccod legyen bekészítve a kocsiba.
2014. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nem vészes, én alapból olyan távolságra lakom a legközelebbi kórháztól, szerintem elmehetsz.
2014. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!