Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha fáj, illetve elég kellemetl...

Edus83 kérdése:

Ha fáj, illetve elég kellemetlen mostanában a baba mozgás ez normális? 35hetes vagyok. Nem mindegyik de, többségben igen csillagokat látok néha.

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Már nagy, mozgolódik. Nem emlékszem nagy fájdalmakra, de eléggé feszítő érzés, az biztos. Van amikor kinyújtóznak, vagy mit csinálnak, de a pocakból szinte vízszintes lesz a kerek helyett. Elég muris látványnak is.
2010. jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem iszonyatos fájdalmaim voltak kb a 35. héttől:-( Azt mondta a dokim hogy ideget nyomhat mert volt hogy fel sem tudtam kelni:-(

De megérte:-)))

De jobban megnyugszol ha megkérdezed a dokidat!

2010. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban kellemetlen, nem fájdalmas nagyon feszítgeti magát szegénykém!!!!Nagyon szeretnék már szülni:))
2010. jan. 7. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:

34+6 hetes vagyok. Bizony időnként annyira kifeszíti magát, hogy az már nekem kifejezetten fáj. Időnként úgy érzem, hogy egy vékony bőrréteg választ el tőle:-) Alapvetően élvezem amit csinál, de amikor szünet nélkül hosszú percekig mozog, akkor már fizikailag kellemetlen. De persze szívesen veszem, ha ennyit fészkelődik, sokan arra panaszkodnak, hogy keveset mozog a babájuk, így aggódnak. LEgalább ezen nem kell aggódni:-)

Minden jót!

2010. jan. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hónapja szültem, emlékszem az útolsó hónapban állandóan az alsó bordáimat nyomta a baba, nagyon kellemetlen volt, mintha folyamatosan be lett volna oda szorulva a levegő, alig bírtam ülni, csak hanyatt fekve teljesen kinyujtózva volt jó, a nap felét biztos hogy végigfeküdtem... ne aggódj mostmár mindjárt a finishbe érsz!
2010. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!