Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17+3 napos vagyok! Az első...

17+3 napos vagyok! Az első mozgást kb 1 hete éreztem meg, de azóta nem mindennsp érzem. Normális ez? Mikortól lesz mindennapos a mozgás?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ebben a terhességi korban még annyira gyöngécskék és ritkák a mozgások! Lehet hogy épp nem figyeled, de amúgy normális. 2-3 hét, és sokkal sűrűbb, erősebb, sőt, látható is lesz! Boldog babavárást!
2009. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
De jó neked. Én a 19.-ben vagyok, és még nem érzem a mozgását, csak ha valamelyik szervemet vagy pontomat elnyomja. Én meg azért pánikolok, hogy nem érzek mozgást, hogy ez normális-e.
2009. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy normális.Még nagyon pici ahhoz a baba, hogy mindig érezd,majd olyan 20-21 hetesen érzed már majdcsak minden nap.Nekem 15 hetesen mozdult meg úgy hogy én is éreztem, és volt úgy hogy utána 4-5 napig semmi, aztn a 21. héttől már rendszeresen minden nap akár többször is érzecánkolni.
2009. jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a vége: érzem ficánkolni.
2009. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Persze hogy normális!Ilyen kis terhességnél még olyan kicsi a baba hogy nem érzed csak ha pont úgy ér valamidhez hozzá.Még a csontjai sem olyan kemények és hát az kell hogy érez rendszeresen.Őpersze nagyon aktíiv ebben az időszakban,mert még rengeteg helye van.Bukfencel,rugkapál kihasználja hogy elfér.Kb a 22-23. hét környékén vállik minden napossá az a mozgása amit már Te is érzel.Persze akkor is vannak nyugalmasabb és aktívabb időszakok.Szóval türelem és szép baba várást!
2009. jún. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Normális. Én 19 hetes vagyok és 2 hete érzem a baba mocorgását, nem minden nap. Tegnap este rúgott egy határozottat, de ennyi volt az összes mozgása aznapra. Viszont örültem, mert ez már határozott mozgás volt, nem csak próbálkozás...
2009. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az előzőhöz A babaszoba .hu-n megtudod nézni a mozgását ebben az időszakban hétről-hétre a fejlődését.a 9 hónap link alatt és ott bejelölöd hogy hányadik hétnél tartasz.
2009. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!