Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami praktika vizesedés ellen?

Valami praktika vizesedés ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 hetes vagyok, pár hete a nagy melegben egyszer már vizesedett kicsit a lábam, de nem volt vészes. Igaz, hogy most többet kell rohangálnom, de már délben duplájára dagad a lábfejem és a bokám is, ami nagyon kényelmetlen. Ma konkrétan lerúgtam a papucsomat és mezítláb mászkáltam a munkahelyemen, csak akkor vettem vissza nagy nehezen, amikor hazajöttem. Borogatni, felpolcolni csak este tudom, napközben leülni se nagyon van lehetőségem, ilyesmire sajnos főleg nem. Sós, fűszeres dolgokat egyáltalán nem fogyasztok, vérnyomásom, cukrom rendben van. Sok vizet iszok, zöldséget és gyümölcsöt is fogyasztok (csak nyersen, főzve nem tudom megenni), szóval már ötletem sincs, mit tehetnék.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2014. júl. 8. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A minap olvastam, hogy a nagyobb mennyiségben fogyasztott alma enyhe vízhajtó hatású, ugyanakkor vitamintartalma miatt nem okoz problémát kismamiknál sem. Talán egy próbát megérne.
2014. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vizesedik, dagad a lábam, felpolckolom meg almát eszek és már hamar észre is vettem a javulást
2014. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én görögdinnyézem és iszok mellé sokat.
2014. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokat kell inni es elhagyni a sot amennyire lehet,mert visszatartja a vizet.
2014. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!