Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 mm-es nyálkahártya vastagsá...

Zséke88 kérdése:

16 mm-es nyálkahártya vastagság, benne 3mm-es felritkulás. Jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés
Június 1-én volt az utolsó menzim,28. -án kellett volna megjönnie, azóta sincs semmi. Mult héten teszteltem 4 erős pozitívat, tegmap 3 halvány pozitívat, ma reggel első vizeletből totál negatív. Tegnap uh-n semmit nem látott a doki, egy hét múlva kell visszamennem. Mi lehet?
2014. júl. 9. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet elindult valami, de sajnos vége is lett. A 16 mm-es nyh. jelenthet jót, a felritkulás is, viszont a halványodó és negatív teszt sajnos nem sok jóval kecsegtet. :(
2014. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos erre gondolok én is. De semmi vérzés nincsen...
2014. júl. 9. 09:50
 3/4 A kérdező kommentje:
A kora reggeli negatív teszt után, most újra csináltam egyet. Halványan pozitív. Nem is tudom, hogy merjek e reménykedni???!!! Az elmúlt 3 évben mióta próbálkozunk, rengeteg csalódás ért már.
2014. júl. 9. 11:29
 4/4 A kérdező kommentje:
A digitális clearblue teszt is pozitív, 2 hetes ( vagyis 4hét) terhességet jelez.
2014. júl. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!