Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki így? Hétfőn...

Járt valaki így? Hétfőn voltam ultrahangon, mert pozitív lett a terhességi tesztem. Ez áll a papíron: 18mm-es nyálkahártya, benne 4mm-es felritkulás látható, jobb petefészekben 23mm-es sárgatest ciszta.

Figyelt kérdés
Kb 4 hetes és 2 napos voltam akkor. Normális, hogy még petezsákot sem láttak? Van itt olyan kismama, aki ilyen korán volt ultrahangon?
2012. jan. 3. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én voltam 4+4 naposan, és nem látott még csak petezsákot sem az orvos. Rá 1 hétre már volt petezsák és arra 2 hétre pedig szívhang :)

Gratulálok

2012. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ, remélem nem szakad meg a terhesség, nagyon erős, szép tesztjeim vannak.

Augusztusban volt kémiai terhességem, csupa halvány alig látható pozitív tesztekkel, aztán megjött sajnos.

Hétfőn ,egyek uh-ra, remélem már lesz petezsák, akkor leszek kb 5 hetes 2 napos.

2012. jan. 3. 20:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ilyenkor abszolút tökéletes, nekem 4+3 hetesen pont ezt látta. Másfél héttel később volt szívhang.


21 hkm

2012. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét 3 naposan még csak petezsákban szikhólyagot láttak,embryoárnyékot akkor még nem. ( meg is ijedtem rendesen) 7 hét 5 naposan már embryot is. Akkor 6 hetes 5 napos terhességnek megfelelő adataim voltam. Most 31 hetes vagyok és akkora a babám, mintha az elején nem is lett volna semmi eltérés.
2012. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez így természetes,hogy ennyit látott a doki, ha legközelebb mész már lesz petezsák is!

Gratulálok! :D

2012. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne izgulj már. :) Nagyon korán mentél, ilyenkor természetes, hogy csak ennyit látnak. Teljesen normális, a felritkulás már annak a jele, hogy ott van, csak még nem látszik. Minden rendben lesz! Gratulálok!
2012. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet belőle baba. Viszont azt tudnod kell, hogy a petefészek ciszta is ad fals pozitív tesztet. A 23mm már nem számít olyan kicsi cisztának, én rákérdeznék. De ne legyen igazam és reméljük baba lesz a dologban. Legjobbakat.
2012. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell paráztatni a ciszta miatt. A sárgatest ciszta koraterhességnél előfordulhat, és ártalmatlan. Mivel felritkulást már lehetett látni a méhében, valószínüleg tényleg baba van a dologban, és nem a ciszta miatt lett pozitív a teszt.
2012. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 4. 06:10
 10/15 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban egyébként nem a ciszta, a daganat ad fals pozitív eredményt. De mindekettő nagyon-nagyon ritka. A sárgatest ciszta pedig teljesen normális, sőt. A 12. hét után összemegy és eltűnik, nekem a 14. hétre nyoma sem volt.
2012. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!