Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haematoma miatti vérzés kinek...

Haematoma miatti vérzés kinek meddig tartott?

Figyelt kérdés
Szedem a vérzés csillapitót,fekszek,de nem múlik :(
2014. júl. 9. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A 14. hétig véreztem, de a hematóma még akkor is megvolt. A 19. heti uh-n már nem látszott.
2014. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen vérzéscsillapítót szedsz? És hányadik hétben vagy? Nekem van haematomám, igaz nem nagy és nem vérzett még, de pihenésre és fekvésre vagyok ítélve, még legalább egy hétig... 11hkm
2014. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a konkrét vérzés (3x volt miatta) 1,5-2 óránál tovább egyszer sem tartott, de akkor jött bőven szó szerint ömlött az utolsó 11 héten volt azóta viszont folyamatosan barnázok hol erősebben hol gyengébben ahogy ürül most 22. hetes vagyok.
2014. júl. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
7 hetes vagyok.A haematoma 16x12mm.Vérzek hol erősebben hol gyengébben.Dicynone-t szedek 3x2-t hétfő óta.Amennyit tudok fekszek csak van már egy 2,5 évesem így kicsit nehéz.
2014. júl. 9. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Nekem is a 7. héten derült ki a haematomám, bár fele akkora, mint a tiéd, de így is szigorú fekvésre ítélt a doki, illetve még Rutascorbint is szedek rá, ez recept nélkül kapható. Bár azt mondják nincs rá más orvosság csak a fekvés és sok sok pihenés! Drukkolok!
2014. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8 hetesen 3-4 napig véreztem....
2014. júl. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem SOS császárom volt és műtét után 2 héttel cszeléssel mentem vissza a dokihoz mikor közölte hogy haematomám van ami elég "bizarr" hogy őt idézzem... nekem 5 hétig tartott a vérzésem de nem voltam vissza és még most is néha csíp ha pisilek... remélem már nincs ott...
2014. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*csípő vizeléssel mentem vissza...bocsi elírtam
2014. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!