Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség tényleg...

Második terhesség tényleg hamarabb látszik?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, van egy 1,5 éves kisfiam. most kiderült, újra kismama vagyok! :) hamarabb lesz pocim? vagy ez egyénfüggő?

2014. júl. 9. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
többnyire
2014. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hamarabb látszott, de szerintem egyénfüggő :) (Bár azt mondják, hogy általában hamarabb látszik, mert lazábbak a tartószalagok meg az izmok... vagy valami ilyesmi :))
2014. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem, a többségnél hamarabb látszik
2014. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. Elsőnél 6 hónapos voltam amikor már idegennek is egyértelmű volt,hogy babát várok, második babánál még nem akartam elmondani ismerősöknek, a 12ik hétig, de annyira egyértelmű volt,hogy simán rákérdeztek,hogy hány hetes vagyok,mert látszik,hogy ez nem hízás hanem terhesség.
2014. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Biztos egyénfüggő is a dolog,nekem nagyon hamar látszott. 10 hetesen egy feszesebb pólóban már nem tudtam letagadni azok előtt,akik ismernek. Én 55 kg-val kezdtem és 164 magas vagyok,átlagos testalkatú. Most vagyok 20 hetes,de akkora a pocakom,mint a fiammal 26-7 hetesen,vele ilyenkor még bőven le tudtam volna tagadni :) gratula a kicsihez! ;)
2014. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

jujj, de jó! már alig várom, hogy legyen pocakom. imádtam az előző terhességemet is! én 170 centi vagyok és 58 kg :)

köszi az eddigi válaszokat!

2014. júl. 9. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Kivétel biztos van, de én is azok táborába tartozom,akiknél hamarabb látszódott :)


A babához én is gratulálok!

2014. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Második babámmal vagyok 15 hetes, de első terhességemnél kb 22-23 hetesen volt ekkora pocakom. :D Már a 9. hét környékén rákérdeztek a babára, nem tudtuk titkolni. :) Amúgy 183 cm vagyok és 79 kg. Boldog babavárást!
2014. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!