Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes sima ultrahangon...

15 hetes sima ultrahangon látható már a baba neme?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
csak sejthető.
2014. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egyértelműen megmondták, h kislány. Sztem orvos és gép függő.
2014. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. hetesen megmondtak, hogy lany.
2014. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább a 16-18 héten tudják megmondani nagy bizonyossággal, addig csak tippelgetnek. Persze ez függ a géptől, az orvostól és a magzattól is, hogy mennyire bújik el... :)
2014. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Látható.


Nekem pajzsmirigy :D UH-n mondták meg, hogy fiam lesz :D

(persze nem a pajzsmirigyemen látszott, csak mivel az ő rendelőjükbe nem járnak kismamák, megkérdezték, hogy megengedem-e, hogy babamozizzanak, én meg engedtem. Fiatalember meg jól kirakta a kiraknivalóját:) )

2014. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Margit84 ***** válasza:
Az Istenhegyiben voltam genetikai Uh-n. 14+1 hetesen kérdezte a doki, hogy szeretnénk-e tudni, hogy ő mit gondol, és bár a férjem nem, de én ki nem bírtam volna ha nem mondja meg... 80%-os bizonyossággal mondta a nemet. Majd, hogy jól látta-e későbbiekben kiderül :)
2014. júl. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ezek után elkezdtem reménykedni, hátha tényleg látszani fog :)
2014. júl. 10. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!