Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a méhszáj nyilik tovább...

Ha a méhszáj nyilik tovább azt hogyan veszem észre?

Figyelt kérdés

Jelenleg panaszmentes vagyok hált istennek,25 hetes vagyok!

A 20. héten a 4D-s Uh.na doki közölte hogy 0,5 mm re nyitva a külső méhszáj ,és 48 m es nyakcsatorna!!

A dokinál mikor egy hétre rá voltam a külső méhszájra nem mondott semmit a belső zárt!!

Kicsit félek hogy azóta nem kérte hogy menjek vissza !

egy hete nincs barnázás sem hál istennek!

a védőnő szerint a 3. terhességnél ez gyakori!

Viszont gondoltam tök jó majd egyszer csak elpottyantom út közben ,a babát!


2014. júl. 9. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de erre én is kíváncsi lennék.

Én azt sem tudom milyen a méhszájam állapota, mert nőgyógyász akkor látott, amikor megállapította a terhességet.

De jó lenne tudni, hogy honnan vehetem észre ha nyílik.

26hkm

2014. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A méhszáj nyílása nem érezhető, csak a fájásoké, amik kísérik többnyire.Sajnos sehonnan nem tudhatod hogy nyitva van-e. Nem lehet érezni. Szerintem nem eshet ki csak úgy a baba az erős görcsökkel jár meg stb...bár én nem voltam még babás, vagy is 6 hetesen elment, most tervezzük a következőt! Ne agyaljatok szerintem hanem élvezzétek, biztosan csodálatos dolog :)
2014. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni Titeket...de sajnos van úgy hogy majdhogynem kiesik a baba. Van olyan eset, hogy nem fáj a méhszáj kinyílása, semmi tünet nincsen egyszer csak nyitva - talán van egy erősebb folyás ami ugye terhesség alatt nem is olyan furcsa, talán egy pici görcs, ami ugye megint nem furcsa. És van az amikor fáj. Nos én személy szerint az elsőt ismerem és lett is belőle egyszer óriási baj. egyszer meg végzetes baj. Ezért én azt tanácsolom, ha kételyeid vagy félelmeid vannak, vagy csak az apró kis gondolata feljön a fejedben annak, hogy a méhszájad kinyílt vagy valami nem olyan odalent mint korábban. akkor menj el orvoshoz és nézzenek meg. Ezzel kevesebb bajt okozhatsz mint azzal hogy vársz. Pedig én nem is vártam...
2014. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!