Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babakocsit keresünk, tudtok...

Babakocsit keresünk, tudtok jót ajánlani?

Figyelt kérdés
Elveszek a sok ajánlat között, illetve valahogy nem találom, azt amit szeretnénk. Fontos lenne, hogy esernyőre csukható legyen, könnyű fém vázas, sportülés és hordozó legyen. Mózes kosár nem kell, mert azt kaptuk. Köszönöm a segítségeteket, 35 hetes kismama
2010. jan. 7. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet szeretnél.Én licitáltam a VATERÁN (álltalában használt dolgok vannak) de mégis új mert nem használta aki vette nagyon olcsó volt és megérte.
2010. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is teszveszt, és Vaterát ajánlanám, mert tényleg ki lehet fogni nagyon jó állapotú cuccokat, nagyon olcsón bármi is legyen az.:)
2010. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Top Rider BS-05, Coletto Ber&Go, BBY Grip&Go ilyenek, ezek az olcsóbbak közé tartoznak. Mondjuk ez mind 10 kg körüli, ami nekem már nehéznek számít.

De a Peg Perego Pliko még ennél is nehezebb, és jóval drágább.

2010. jan. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vettem Qunnyit,maxi cosi hordozóval,mózessel 35ezerért!És nagyon szép állapotban van,úgyhogy ki lehet fogni jót és szépet!Nézz ott szét!
2010. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a tesz-veszen vettem egy babypoint babakocsit fél áron.Nézz körül megéri.Kapsz ott ujat is.
2010. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem Giordani babakocsim van, a www.babaunivezum.hu oldalon megnézheted. VAn ún. travel system babakocsi is, amihez nincs mózes, csak sport rész és hordozó
2010. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hauck három kerekű sportkocsi.. tavaszi babáknak nagyon jó és olcsó és könnyű. mindenki mást fog ajánlani, neked kell tudni, hogy hogyan használnád, milyen szempontoknak kell megfelelnie, stb..
2010. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!