Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hármasikreknek milyen babakocs...

Hármasikreknek milyen babakocsit ajánlatok:egymás mellettit vagy mögöttit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egymas mogottit.

En csak dupla babakocsit tologatok, de ebbol indulok ki.

Az a helyzet, hogy nekunk igen keskenynek szamito, egymas melletti uleses ikerbabakocsink van, egymas melletti. Ez akkora, hogy egy ajton meg pont atferek, a jardan meg pont elferek, egy embert esetleg ki tudok kerulni, ha nagyon muszaj. Boltban (mondjuk egy kisebb sparban) a sorok kozott meg elfelek ugy, hogy ne boritsunk le mindent, sot, a gyerek sem erik el a dolgokat.

Ket penztar kozott fizeteskor pont elferek.


Ha most odakepzelem, hogy lenne meg egy plusz ilyen keskeny ules, akkor viszont ezeket mind nem tudnam megcsinalni, azt hiszem, hogy akkor nagyon maximum a kertben tologathatnam oket, mert mar a jardan sem fernenk el, a vasarlas kizart lenne.

2011. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam vigyázni egy ikrekre, bár ők csak ketten vannak, és mindkét fajta babakocsi van. Az egymás mellettivel (azt hiszem Bergon a márkája) egy keskenyebb járdán sem lehet elférni, nehéz irányítani, semmilyen kapun/ajtón nem fér be és az ülések nagyon keskenyek (ha szélesek lennének, akkor tényleg sehol nem férne el).

Az egymás mögötti (Peg Perego Duette, ha jól tudom ennek van hármasiker változata is) nagyon szuper, könnyen irányítható, keskeny helyen is elfér. Én mindenképp azt mondom, hogy egymás mögötti, három babával meg pláne!

2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A peg perego triplette biztosan nagyon jo lehet, mert nekem duplette volt es az tenyleg jo volt.

En ettol fuggetlenul csereltem amint lehetett egymas mellettire, ebbol peg perego aria twint valasztottam. Biztosan van kettesbol is olyan egymas melletti, amivel nehezen lehet boldogulni (ahogyan a masodik valaszolo irja), de az aria nem ilyen. Nem tudom hogy csinaltak, de ennek kenyelmes az ulese is es egy kb 70 centi szeles ajton atfer.

Azert csereltem le egyebkent csupan a duplettet erre amint ultek a gyerekek, mert a duplette gyerekek nelkul es egy darab csomag nelkul is 20 kilo volt, az aria meg 9 kg.

De mindegyt, ez csak a masodik valaszrol jutott eszembe, a kerdezon a harmas ikres kategoriaban nem segit.

2011. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

14:57-es vagyok.

Közben megkerestem a Peg Perego hármasiker kocsiját.

[link]

Elég húzós az ára (elvégre gyakorlatilag 3 babakocsinak számít), de használtan viszonylag jó áron lehet kapni, de nagyon szemfülesnek kell lenni, én csak ezt találtam:

[link]


Remélem segítettem!

2011. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15:33-as!! Köszi szépen,sokat segítettél!!! Ez nagyon tetszik! Használtan fogjuk venni ,nem mindegy az ár mert elnézve hatalmas a különbség!!!
2011. okt. 23. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!