Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad szexxelni a 8-ik...

Szabad szexxelni a 8-ik honapban? Ha igen akkor mijen pozba biztonsagos? Ha hatulrol csinaljuk nem art a babanak hogy kozben le csung a hasam?

Figyelt kérdés
en miota terhes vagyok mind a ket dokim azt mondja minden rendben van velem es a babaval is.de nekem csak faj a hasam alja es neha meg a pocakom is,de hijaba mondom a dokiknak mint ha meg se hallanak,igy szabad szexelni ha igy erzem magam? nem tudom mit csinaljak felek hogy lesz valaami.
2008. aug. 3. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kis terhet kell elviselnie a pocakodnak, nem beszélve a folyamatos növekedésről, tágulásról. Ne aggódj, főleg most már a fájogatások miatt, ha nem túl komolyak. Szerintem nyugodtan szexeljetek, ilyenkor már szokták javasolni a gumit, nehogy valamit elkapj. Most ne érts félre, de előfordulhat rejtett fertőzés is, ami a spermákkal feljuthat, pláne ha nyitva is vagy egy kicsit. A lecsüngő has nem árt a babának, ne aggódj, jelez ő ha valami nem tetszik neki. Nekünk nagyon jól bevállt az oldalt fekvős pozício. Tehát csak bátran, pláne ha az orvos szerint is minden rendben.
2008. aug. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom hogy irtal sokat segitettel!!
2008. aug. 3. 09:24
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Mi még az utolsó hónapban is szexeltünk :) ez csak a pároktól függ. Viszont mi is használtunk óvszert a vége felé, nehogy elkapjak valamit. (És hátulról a legkényelmesebb ilyenkor már!)

2008. aug. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a dokid nem tilt el ettől, akkor nyugodtan. A vége felé legjobb, ha te vagy felül, oldalról vagy épp hátulról történik. De ha fájdalmat, görcsöt érzel, akkor inkább hagyjátok abba, és próbálkozzatok pl. az orális vagy kézi kielégítéssel.
2008. aug. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!