Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig biztonságos terhesen...

Meddig biztonságos terhesen vezetni?

Figyelt kérdés
Most 20 hetes vagyok, egyelőre nem nagy a pocim. Napi kb. 60 kilométert autózom munkába és haza. Csak fél állásban dolgozom (van egy 2 éves lányom), és kis forgalmú helyeken járok. Mégis elkezdtem rágódni, hogy meddig vállaljam a munkát? Van tapasztalatotok? Ti meddig vezetettetek? Szerintetek hasznos az övterelő?
2010. aug. 19. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt övterelőm, végig vezettem a terhességem alatt, igaz, a 9. hónapban már ritkábban ültem autóba, a nagy hasam miatt (8. hóig dolgozam, akkor mentem minden nap).
2010. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 40 km-re lakom a kórháztól, és még a kiírt nap után is vezettem,(túlhordtam egy héttel) egyedül jártam ctg-re.

A férjem dolgozott, és nem akartam ebből nagy ügyet csinálni, és nem is az. (szerintem)

Szerintem semmi gond nincs a vezetéssel. Legalábbis nálam nem volt. Még a szülés nap reggelén is egyedül mentem be kontrollraé s akkor bent tartottak.

ha rosszul érzed magad félreállsz, és kész.

Ha avezetés miatt aggódsz, akkor szerintem dolgozhatsz ameddig amúgy akartál.

Ja, és szerintem az övterelő nagyon hasznos.

2010. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 34+4 napos kismami vagyok,még mindig vezetek.

Mivel orvoshoz is csak egyedül tudok menni meg bevásárolni. Inkább az autó mint gyaloglás.

A párom estig dolgozik, és senki nem tud elvinni sehová mert külföldön élünk, és nincs itt a család.

Szerintem nyugodtan vezess csak nagyon ovatos legyél,én magamról tudom, hogy mióta terhes vagyok sokszor elkalandoznak a gondolataim.

Boldog babavárást.

2010. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is a 37. hétben vagyok és még betuszkolom magam az autóba!Az első gyerekkel szerintem még utolsó nap is vezette.Anyósom azt mondta hogy én autóba fogok megszülni!:-)
2010. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

37.hétig vezettem a meló miatt, azután is csak azért nem mert nem kellett:)

Övterelőm volt,jól jött mert nem egyszer kellett hirtelen bazi nagyot fékeznem:)

2010. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok, minden héten vezetek a kivizsgálásokra még mindig. Inkább, mint buszon, melegben. Még elérem a kezemmel a kormányt, lábakkal a pedálokat, ha közelebb lennék, a kicsinek nem tetszene, mert összenyomnám...:)
2010. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 38. hetes vagyok, kicsi a pocim, simán elférek. Viszont tegnapelőtt úgy rámdudáltak, és ez annyira rosszul érintett, hogy most már nem akarok nagyobb forgalomba menni.
2010. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 2 hós korunk óta használom, ha nem én vezetek, akkor is
2010. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Övterelőt :-) úgy megszoktam, anélkül már nem érzem jól magam az autóban.
2010. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!