Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamik szerintetek...

33 hetes kismamik szerintetek milyen ez az eredmény:OFD:94mm Szerintetek kicsi? A többi eredmény jó

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik a méret táblázatok alapján kicsit igen !

De ird be a keresőbe azt hogy magzati méretek ,és meg tudod nézni , és no para!

Doki mit mondott?

szép napot üdv egy 26 hetes kismama

2014. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Doki nem mondott rá semmit,csak a súlyára hogy több,úgyhogy nagy babánk lesz csak ezt találtam kicsinek! Remélem nem lesz semmi,csak ideges vagyok miatta!
2014. júl. 13. 13:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem nos nekem a 13. heti Uh-n aránytalan volt a babym,a 20.hetin meg tök arányos szép ,nekem meg az enyémnek a feje tűnt nagynak és félek is mert ugye az jön ki először és remélem meg tudom simán szülni!

Csak reménykedek hogy továbbra is arányos marad!!

Mid lesz fiucska vagy csajszi?

Nekünk így 3.ra újra kisfiú sikerült!

2014. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy legyen ne legyen semmi baja! Remélem az én babym is behozza ezt a kis lemaradást! Nekünk első babó és fiúcskánk lesz:-)
2014. júl. 14. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!