Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látja a doki hüvelyi...

Mikortól látja a doki hüvelyi ultrahanggal a méhben a babát?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál, a terhességi teszt 2 is pozitív lett a doki látta a vastag méhnyálkahártyát de a kis zsákot még nem. Azt monta lehet méhen kívüli is. Kicsit aggódom miatta.
2010. jan. 8. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?Lehet korán mentél orvoshoz.Én is egyből a teszt után mentem,4+2hetesen,és hazaküldött hogy úgysem lát még semmit.6 hetesen mentem vissza,és akkor már pulzált a kis szive.Várj még 1-2 hetet,és ne aggódj,nem hiszem hogy méhen kivüli lenne,annak komoly jelei vannak.Erős görcsök,fájdalmak.21+4hetes kismami
2010. jan. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen voltam először, akkor még ne volt szívhang. 6 hetesen kellett újra, akkor sem volt, 7 hetesen lett tuti a terhesség.

6 hetes kor előtt nem feltétlenül látszik.

2010. jan. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a 32. napon voltam, és hüvelyivel látott beágyazodni egy petezsáknak imponálo képletet ami akkor volt 3 mm-s.. ha keresi megtalálja. elöször nekem is csak 12 mm nyálkahártyát látott, de én nyaggattam igy keresgélt. azota 13 hets vagyok.
2010. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 3-4 hetes voltam, amikor dokinál jártam, nem is sejtettem, hogy terhes vagyok, de ő már látta teljesen egyértelműen! Remélem nem tévedett, a jövő héten megyek újra!
2010. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódom mert hétfőn mondta h menjek vissza megnéz hasi ultrahanggal is, és ha nem látja azt mondta mütét lesz belőlle. Én ahogy számoltam dec 21.körül volt nyák (ez a dokinak elfelejtettem vondani) 24-én voltunk eggyeütt meg 1én tehát még három hetes sincsen és mi van ha hétfőn sem lát semmit de csak mert nagyon fiatal? Nagyon félek!
2010. jan. 8. 17:32
 6/6 anonim ***** válasza:
ha 21-n volt nyákod, akkor elötte 14 nap.. számolok..kb dec 6-n jött meg utoljára ugye? akkor ma már 33 napos vagyos vagy, látnia kell hüvelyi uh-n, irj majd mit mondott. kov
2010. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!