Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhességnél, a nyaki...

Ikerterhességnél, a nyaki redő vizsgálatnál mi számít jó eredménynek? Hasi vagy hüvelyi ultrahanggal történik a vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak 1 babával voltam kismama,ezért az első kérdésedre nem tudom a választ.Viszont nekem már hasi ultrahangon nézték a 12.héten.
2010. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! És neked milyen eredményed volt 1 babánál?
2010. jún. 28. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
1.3mm volt,mind a 2UH-n,azaz normál vastagság.Gondolom náluk is egyenként nézik meg,A,majd B babáét.Remélem náluk is ilyen jó értéket mérnek.Gratu!
2010. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Határeset, kórháza válogatja, hogy hasi vagy hüvelyi a 12 hetes uh. Nálunk hüvelyi még, az utána következők már hasi uh-k. És igen, külön mérik a babáknál, mindegyikét megnézik A és B magzatét is, és persze ugyanaz a jó érték, mint egy baba esetében.

29 hetes ikres kismama

2010. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az ikres kismamától kérdezném, hogy volt-e amniocentézisen? Nekem a nőgyógyászom mindenképpen javasolja, a nyaki redő eredményétől függetlenül. Az integrált tesztre pedig azt mondta, hogy ikreknél nem végzik el, mert úgyis fals eredményt mutatna. Igaz ez? Egyébként 34 éves vagyok.
2010. jún. 29. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam amnion, nekem megcsinálták 12 hetesen a komb tesztet, rá kellett írni, hogy ikrek, a BPD-t is, és úgy csinálták meg. Az eredményem jó lett, és az AFP-t is megcsinálták, az is jó lett. Arra is rá kellett irni hogy gemini! Így mások az értékhatárok, amik között jó az eredmény, azt hiszem. Nem is javasolták az aminot. Van egy egészséges lányom már (19 hós), 29 éves vagyok. Szerintem ha minden amúgy elvégzett vizsgálati eredményed jó, felesleges. Inkább próbálj meg valami jó uh-val felszerelt kórházba menni 18 hetes genetikai uh-ra.
2010. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam UH-on. Jó lett a nyakiredő eredménye:)! 1,2 mm és 1,3 mm!
2010. júl. 12. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!