Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4d babamozi 32. héten?

4d babamozi 32. héten?

Figyelt kérdés
32 hetes 4 naposan mennénk babamozira. Valakinek tapasztalat? Főként azok véleménye érdekelne, akik ebben a terhességi korban mentek. Mennyit lehetett látni? Én úgy olvastam, max a 32. hétig érdemes menni, telefonba persze azt mondták, hogy a 36. hétig lehet látni.......gondoltam, persze, hogy ezt mondják, nem fogják azt mondani, ne menjünk...
2014. júl. 14. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm ennyi idősen volt 5D babamozin. A baba arca fért bele csak, de nagyon aranyos képek készültek.
2014. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha csak a pofija fér bele, lényeg, hogy ne takarja el magát a kis kezecskéivel :) Remélem jó képek készülnek :)
2014. júl. 14. 11:12
 3/4 Tica0121 ***** válasza:
Én is ilyen idősen voltam, nagyon jó élmény volt. Bár már tényleg csak a feje fért bele.
2014. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) úgyis a pofija a lényeg :) csak feküdjön úgy, hogy jól látszódjon :)
2014. júl. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!