Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok, a...

10 hetes terhes vagyok, a második gyerekemet várom. Ha lefekszem, ki tudom tapogatni, hol fekszik a baba. Nem csak én érzem, már másnak is mutattam. Valaki érezte már ezt? Én még nem hallottam ilyenről.

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. Szerintem még túl pici a baba ahhoz, hogy ki tudd tapintani, hol fekszik. A méhben pedig még rengeteg helye van. Én a 16. héten kezdtem el érezni a mozgását, de még akkor se tudtam megmondani mikor hol fekszik.
2014. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezért félek, hogy valami baj van...
2014. júl. 14. 09:44
 3/9 anonim ***** válasza:
a méhedet ki tudod tapintani. a babát kétlem, nagyon pici még ilyenkor.
2014. júl. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze. én is úgy gondoltam, hogy a méhemet... de a lényeg, hogy nem tudom, normális dolog ez? vagy valami baj lehet?
2014. júl. 14. 10:20
 5/9 anonim ***** válasza:
dehogy is, ez normális, főleg ha nagyon vékony vagy :) emiatt ne aggódj.
2014. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

10. héten én is ki tudtam, aztán ahogy feljebb jött jól elbújt :) nyugi, most pont egy ilyen időszak van, aztán majd megint eltűnik egy időre. Most pl hiába tapizom nincs sehol :D (pedig ott van)


15 hkm

2014. júl. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megijedtem, hogy valami nincs rendben. Ilyent nem éreztem az első terhességemnél.
2014. júl. 14. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt kisterhesen, hogy reggelre, miután egész éjszaka a bal oldalamon feküdtem, egy tenyérnyi pukli lett a köldökömtől balra, mintha a baba nyomta volna ki magát. Mutattam a dokimnak, de azt mondta hogy ez még nem konkrétan a baba, hanem gyakorlatilag az egész méhem "csúszik arrébb" reggelre kicsit.
2014. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia

En 8-9 hetes voltam,mikor a szemeremdombom felett kicsit kemenyebb volt,mint mashol. Az volt a mehem,de a babat nem ereztem. Sot meg most se erzem sajna mozogni :(

16+5hkm

2014. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!