Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves decemberre kiírt...

Kedves decemberre kiírt kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

En december 26-ra vagyok kiirva :)

Most lesz az 5honapos genetikai ultrahangom,izgulok :)

Mikor kezdtek el vasarolni a babanak,es nagyjabol miket??? :) Tanacstalan vagyok :)


2014. júl. 14. 14:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)

En hetfon ereztem valami furcsat,azota tobbszor is.. viszont tegnap este ota azt hiszem nem a kisbabat erzem,hanem csak a beleimet :(

furcsaltam is ilyen koran,elso baba es 18. het :)

2014. júl. 25. 10:54
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! 7-es válaszoló vagyok!

Nem feltétlenül korai érezned. Én az első babát 24 hetesen éreztem először. Most a másodikat aznap éreztem először, amikor betöltöttem a 15. hetet. Figyelj nagyon! Nem kizárt, hogy ő volt! :) Majd írd meg a fejleményeket! :)

2014. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 aHermann ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem már a babát érezted. Nekünk ugye a harmadik, és már a 12. hét óta "érzem". Kezdetben a buborékozás, de most már van, hogy nyomul, ideget rúg.

Az első gyerkőcöt 16 hetesen kezdtem érezni, a másodikat 14 hetesen. Mi még nem tudjuk a nemét, mert a 16. héten nagyon szégyenlős volt, talán a következő vizsgálatnál kiderül. Mivel már van egy fiunk és egy lányunk, tulajdonképpen mindegy is, a lényeg, hogy egészséges legyen.


5/10-es majd figyeld meg, hogy apa szeme fénye lesz a kis hercegnő, főleg ha apás. Nálunk a kiscsaj elképesztő apás, ha apa este hazajön le se lehet vakarni róla, és ezerrel kiabálja, hogy "apa, apa" (persze anyát nem mond még).

2014. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
7-es és 12-es vagyok. 14 hetet akartam írni az első babára. Bocsi
2014. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, én első babát 16 hetesen éreztem, másodikat 13 hetesen, 16 hetesen már határozott rugásokat éreztem. Most majd 19 hetesen már esténként nézem tusolásnál a hasam, óriási:D Ha oldalamon fekszem éjjel, reggel hátamra fordulok és háromszög alakú a hasam, kell pár másodperc, mire visszaáll eredeti formájára, olyan mókás:D Rettenet hát és derékfájás kínoz minden nap, állandóan keményedek kezdettől fogva, nem segít semmi, de olvastam, hogy van terhesség, amivel végig keményedik az ember. Elsővel nem volt semmi tünetem. Nagyon remélem a különbözőség ellenkező nemre utal...habár tudom, hogy ez csak babona, de hátha bejönne:D
2014. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok :)

Nekem tegnap volt egy korhazba rohanos ejszaka,ugyan is elkezdett egy vizes atlatszo,szintelen,szagtalan folyadek majdnemhogy omleni belolem.. irany a kh. A doki termeszetesen lebaszott,hogy miert szombaton megyek,es miert korhazba miert nem ugyeletre.. oke,meg se hallottam,csak nezze mar meg. Kiderult,hogy heveny huvelygyulladas,kis gomba,kaptam ra huvelykupot. Valamit megpiszkalt es most nem szintelen,szagtalan hanem turos es sarga :/ eleg undi,de szerencsere idoben kiderult :)

Utana meghallgattuk a szivet,es kozben csuklott a dragasag!! Imadom :)

Mar biztos vagyok benne,hogy ot erzem :)

18+3 hkm :)

2014. júl. 27. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!