Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt leendő...

Decemberre kiírt leendő anyukák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikorra vagytok kiírva pontosan?Mit érzetek,mik a tüneteitek? Elmondtátok már másoknak? Minden érdekel! :-)

2013. ápr. 18. 15:26
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Éreztek....bocsi,elírás.
2013. ápr. 18. 15:32
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy 6-8 hetes?
2013. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes vagyok. Dec 22 körül fog érkezni elvileg, de ez még 100x fog módosulni az ultrahangok során:DDD A nem vártig azt hittem, tuti megjön, mert görcsöltem és minden PMS tünet jött, eltérő tünet nem.Talán csak a rengeteg pisilés. Éjjel is kijártam. A nem várt napján reggel mintha elvágták volna a görcsöket, ezért csináltam tesztet:))) Másnap borzasztó rosszul voltam (hányinger, szédülés), azóta ez nincs, csak estére mindig rohadt álomkóros leszek. A méhem feszül és ma reggelre nőtt egy pattanásom (nem jellemző rám). A melleim iszonyatosan fájnak, duzzadtak.
2013. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még nem mondtam el, csak a párom és a barátnőm tudja:))
2013. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

December 10 körül érkezik, most fogom a 7 hetet tölteni. A hányingerem elmúlt, csak ritkán van és nem vészes. Nekem is volt a nemvárt időpontjában egy nagy pattanásom:) Most tök jól vagyok, de ez nyilván még változhat. Az elözö terhességemnél 7 hetesen kezdődött a hányinger, elötte semmi nem volt.

Igen, családban már elmondtuk, de csak a szűkebb körben. (anyuék, nővéremék)

2013. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hetes és 4 napos vagyok, nem tudom, h mikorra vagyok kiírva, de dec közepe valószínű :) Puffadok, kzed hányingerem lenni és iszonyatosan fáradt vagyok. Ti voltatok már dokinál?
2013. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb 5 hetes vagyok,dokihoz majd 7-8 hetesen szeretnék menni,addigra biztos lesz szívhang is :)

Elvileg december 19-re leszek kiírva,de majd a dokinál kiderül pontosan!Jó babavárást nektek is!Ja és második baba!

2013. ápr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok,tünetem még annyi,h már 3hete nagyon fájnak a melleim,más eddig még nem nagyon volt,csak a párom és a barátnőim tudják eddig!
2013. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Szia 5 hetes vagyok az én számításom alapján dec 21 re leszek kiírva dokié szerint 22 re de ha úgy jön mint a most 2 éves lányom a karácsony szenteste fog jönni :D Jelenleg még dolgozok de nagyon fáradt vagyok gyerek háztartás munka terhesség, uhh elmondani is sok. Anyukám a párom és én tudjuk az örömhírt és remélem hogy a lányom mellé most egy kisfiu jön :) nagyon szeretnék fiut a párom lányt anyukámnak meg azt mondja mindegy :D Ki hol fog szülni? Én a Margit kórházba budapesten
2013. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, és elmúlt a hányinger és az émelygés, maradt a fáradtság... :D én a Telki kórházban fogok szülni:)
2013. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!