Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a baba szívver...

Lehetséges hogy a baba szívverését érzem a hasam alján? Mostanában egyre többször érzem bal oldalt lent ritmikusan a babámat. Ma kb 100ig számoltam az ütemet. Ez most a szíve lehet, vagy micsoda? Amikor ez van, akkor látni is a hasamon.

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
31 hetes vagyok
2008. aug. 3. 19:16
 2/7 anonim ***** válasza:

:):):)

Szerintem csuklik a babád! :) Az olyan jóóóóóóóóóó. :) Cuki. Nekem is volt ilyen sokszor.

2008. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csuklik a babó, azt érezheted:-) akár 20-30 percig is tart náluk állítólag, és ezzel edzi a tüdejét. sőt, ha mindig lent érzed a hasad alján, akkor valószínuleg fejjel lefelé fészkelte el magát a drága!
2008. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, az csuklás lesz!! Az enyém is rengeteget csuklott! :-)
2008. aug. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen ritka, hogy a szívét érezd, tényleg valószínűbb a cssuklás:) de a párom pl hallotta a szívverését a hasamra téve a fülét :)
2008. aug. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy pedig a hasi ütőeret érzed.

Én pl. a 10. hétben vettem észre először, hogy ütemesen mozog a hasam. Meggyőződésem volt, hogy a kicsi szívverését érzem, aztán kiderült, hogy a hasi ütőér mozgását érzem. :)

2008. aug. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tutttti csuklik!Nekem is naponta 1x biztos h van ilyen!Nagyon édes:-)

Volt h éjszaka is mikor megébredtünk akkor egsszer csak el kezdett csuklani.......

Erősödik a rekeszizma.....

34 hetes kismama

2008. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!