Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert szurkalhat, gorcsolhet...

Bettynaa kérdése:

Miert szurkalhat, gorcsolhet a hasam?

Figyelt kérdés
11 hetes terhes vagyok es ez a terhessegem elott volt 4 abortuszom (ne kerdezzetek h miert legyszives rossz errrol beszelnem)de most nagyon szeretnem a picimet es nagyon boldog vagyok tole.csak annyi bajom van h nagyon faj a petefeszkemnel vagyis inkabb szur.Szerintetek ez normalis vagy aggodjak?

2014. júl. 16. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Hollandiaba elek es itt nem valami jok az orvosok.masodjara vesznek tolem vizelet mintat de nem talalnak semmit sem.csak annyira felek rmelem nem lesz semmi baj a bebivel azert szeretnem a ti megjegyzeseiteketmeghalgatni elolvasni
2014. júl. 16. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:
A meh novekedesetol is erezhetsz fajdalmat/szurkalast.En szinte az elejetol egeszen a 26.hetig mindig ereztem ilyen olyan fajdalmat,amire az orvosom mindig azt valaszolta semmi gond nincs csak nol a mehem.... Most vagyok a 30. hetben es mar halistennek elmultak a fajdalmak/szurkalasok.Remeljuk nallad is csak ez a gond.Jo babavarast!:)
2014. júl. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszodat sok helyen olvasgattam errol es szinte mindneki ezt irja amugy.szoval en is megnyugodok kicsit.neked is jo babavarast!
2014. júl. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!