Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert szurkalhat a hasam?...

Miert szurkalhat a hasam? Lehet attol hogy szeleset ettem, vagyis ettem fott kukoricat vasarnap, tegnap barackot, ma megint barackot es kaposzta levest... Vagy esetleg mastol. Neha beleszur 1 pillanatra es el is mulik.

Figyelt kérdés

Kicsit aggodom mert a doki letiltott a szexrol a 7. hetben mert barnaztam,de a hetvegen ugy gondoltuk h mivel mar 19 hetes leszek lassan...kicsit szeretgetjuk egymast.Nagyon picit szerettuk egymast es ovatosan es csak ...es nem fajt es nagyon feltunk is(!)...de gondolom ha bajt csinaltunk volna azt mar eszre vettuk volna ...barnazas sztb...

Adjatok tanacsot csajok jovo heten kell dokihoz menjek....

Szurkalt mar ezelott is igy ,lehet csak tulreagalom?


2008. júl. 15. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs vérzés és görcs akkor szerintem minden oké. Egyébként pedig természetes lesz ez a szurkálás stb. Tágul a méhed, most kezd el nagyon nőni a picurka is, nyúlnak a szalagok, minden teljesen átrendeződik a pocakodba. Boldog babavárást!
2008. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt,kicsit megnyugodtam.
2008. júl. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!