Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő ma leszidott, amiért...

A védőnő ma leszidott, amiért biciklivel mentem hozzá, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Semmi eü problémám nincs, az orvos soha nem szólt meg érte, 20 hetes terhes vagyok.. Azt mondja, hogy nem illendő ilyet csinálni, és strandra se menjek, mert hogy nézne ki egy kismama a strandon (az orvosom szerint úszhatok is).. Majd kifaggatott milyen ételeket eszem, és letiltott a káposztáról és a feta sajtról, főként az utóbbit sajnálom, mert 14 éve minden áldott este eszem egy kis kockát vacsorára, annyira imádom.. Szerintetek ezek jogosak, hallottatok ilyenekről, hogy ezeket nem lehet csinálni / enni?
2014. júl. 17. 00:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezted meg tőle, hogy akkor szülésig maradj a sufniban bezárva??? A biciklizés lassan a pocak miatt kényelmetlen lesz és balesetveszélyes, bár nem mindegy, hogy az eldugott faluban két utcányit mész vagy a forgalomban is.

Strandon meg milyen hülyeség az már, hogy hogy néz ki ott egy kismama????? Ha felhívná a figyelmed a fertőzésveszélyre, mert vannak akik fogékonyabbak rá, az más. De hogy a pocakoddal nem illenél oda... Akkor könyörgöm tiltsák ki az összes sörhasú, szőrös hátú kopasz hapsit.


Az a baj, hogy ha ilyen merev és régimódi, akkor a gyerekkel kapcsolatosan is ilyen tanácsokat ad majd.

2014. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, merev és régimódi. Szerintem nyugodtan egyél azt, amit megkívánsz. A védőnő tanácsait pedig hallgasd meg, és csak annyit fogadj meg belőle, ami szerinted is ésszerű.


(Strandra én sem mennék terhesen (mondjuk, egyébként sem, mert félek a fertőzésektől). De te érzed, ha bírod, akkor nyugodtan.)

2014. júl. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóhoz sem jutok, lehet dinka egy kicsit a néni..
2014. júl. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

terhesség alatt táplálkozás google

ha foglalkoztat a téma

2014. júl. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%

mondjuk olyat én is olvastam, hogy biciklizni kezdetektől fogva nem szabad, strandolni viszont szabad, csak a fertőzésveszély miatt nem szabad fürdeni ha nyitva van a méhszáj, illetve a hasat nem szabad napoztatni ha már kinyúlt a bőr, de szerintem ez téged még nem annyira érint.

káposztát csak szoptatás alatt nem szabad enni, mert puffasztja a babát, de ilyenkor még lehet, feta sajtot is szabad, csak vigyázz mert savat csinál és így is elég savas leszel.

2014. júl. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%

Nos, ha a biciklizes alapesetben problémát jelentene a terhessegre, a hollandok mar rég kihaltak volna. A szomszédom egyik reggel meg nagy hassal tekert dolgozni!!! , másnap meg mar a babat tologatta. Semmi baja egyiknek sem. Hameg strandra nem lehetne menni, nem árulnának kismama fürdőruhát.


A kaposzta meg a fela sajt nem okoz problémát a terhessegnel. A szoptatasnal lehet gond a kaposzta, mivel gazosit.

2014. júl. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15%

"Hameg strandra nem lehetne menni, nem árulnának kismama fürdőruhát." a dohányzás is ártalmas mégis árulnak cigit

na mindegy, végül is saját felelőssége mit csinál, azt mondják, emelni sem szabad, hát én meg emelek, mert muszáj a házimunkából adódóan. De a tanácsot azért meglehet fogadni, már ha az ember megtudja.

2014. júl. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Köszönd meg a tanácsait a jövőben és csak azt tartsd meg,amit te jogosnak érzel,jónak látsz,a tested jelez,ez nem betegség!!!Az ilyen védőnőkkel nincs mit kezdeni,úgyis beleköt vmibe.
2014. júl. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Azért a dohányzást meg a strandokat ne keverjük mar, utolso előtti. Téged se az eszedert szeretnek.
2014. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

En vegig bicikliztem a terhessegem alatt es nem volt semmi bajom, nekem a biciklizes kenyelmesebb volt,mint setalni. Strandolni a sokszor voltam pocakkal, lanyom julius vegen szuletett es a tesoval strandoltunk meg juliusban is. Ha zart a mehszaj, akkor mehetek, mondta a dokim.

2014. júl. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!