Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitol lehetnek sok apro piros...

Mitol lehetnek sok apro piros pottyok a hasamon? 37 hetes terhes vagyok! Par napja jelentek meg a pottyok, nagyon viszkettek, de mar enyhul a viszketes! Ez normalis? Ugye nem okoz bajt a babanak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 05:57
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is vannak, a fodrászom mesélte, hogy neki az egész testén voltak, hormon háztartás okozza állítólag. próbáld nem vakarni, tudom hogy nehéz mert én is megőrülök tőlük.
2014. júl. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt pár napig tartott. Homeopátiás krémmel kentem.
2014. júl. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Menj el vele orvoshoz, 1000 dologtól lehet, gomba is. Látatlanban egy válaszoló sem tudja megmondani, csak azt, hogy nekem is volt nekem is volt, ez mire jóóó????
2014. júl. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Azt elfelejtettem hogy én voltam orvosnál vele, napokig Calciumot ittam, meg adott ecetes gyógyszertári krémet, de az nem használt. Utána vettem a Homeopátiásat.
2014. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok,nekem is van.Szerintem a naptól vagy az izzadságtól.Én hintőport tettem rá,két nap alatt el is tűnt:)
2014. júl. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mutasd meg orvosnak. Én 13 hetesen lettem rózsahimlős (szintén apró pici piros pöttyök formájában jelentkezik), szerencsére nem lett baja a babámnak, de ez vakságot is okozhat! Amúgy meg sok mibden lehet: gomba, allergia, meleg is okozhatja, de vírusfertőzés is lehet.
2014. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!