Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+6 hetes terhes vagyok, négy...

6+6 hetes terhes vagyok, négy elhalt terhességgel és egy spontán vetéléssel a hátam mögött.6 hetesen elkezdtem vérezni, kaptam rutascorbint, de tegnap piros vér jött. Megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
Kaptam 4 hetesen utrogestant,medrolt,clexanet,aspirin protectet.Félek,hogy a vérzés megint a terhességelhalás jele.Annyi bíztat,hogy a testhőm nem esett le, most is 37.3.Ez adhat reményt?Járt valaki így?

#gyógyszer #vérzés #vetélés #ELHALÁS #TESTHŐ
2013. dec. 7. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia, nem jártam így. De sajnos azt kell mondanom,h nem túl jó jel.

Nekem haematomaim voltak,de csak kicsit, barnaztam , tehát sosem friss veérzés volt. Nekem azt mondta az orvosom ,ha kicsit nagyobb mennyiségű a vér es piros, az azt jelenti,h friss vérzés, irány a kórház!

2013. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kiderült a korábbi sok sikertelenség oka?
2013. dec. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szív alakú volt a méhem, azt "kiigazították" nyáron,egyéb okot nem találtak-minden véreredményem,ami erre irányult, tökéletes volt.Genetikát nem néztek, mivel már van egy 8 éves fiunk, akivel tökéletes volt a terhességem.A dokim azt mondta, hogy gyógyszeresen már nem tudunk többet tenni,minden lehetségesre van pirulám.Keddre vagyok bejelentkezve,nem nagyon tudok hamarabb menni, mert én Szabolcsban élek, a doki meg debreceni.Csak azt nem tudom, hogy ha ez vetélés, hagyjam-e abba a gyógyszereket, vagy már mindegy, ha keddig szedem?
2013. dec. 7. 09:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia, nem el keseríteni szeretnélek, csak a saját tapasztalatomat írom le. Majdnem kéthétig barnáztam, az utolsó pár nap átváltott pirosra ès többre. Folyamatosan néztem a hõmet 37 fölött volt mindig, reménykedtem, hogy ez jót jelent. De sajnos csütörtökön mûszeresen kellett befejezni...
2013. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszereket és pihenj, mást nem tudsz tenni. Készülj fel minden eshetőségre lelkileg.
2013. dec. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem jelent jót!

Inzulin rezisztenciára - PCOS-re is kivizsgáltak?

Mert az is okozhat ennyi sikertelen terhességet!

Anyukámnak is ez volt, ötödik terhességből végig fekvéssel, méhszájzáró műtéttel és egy csomó gyógyszerrel koraszülöttként sikerült engem megmenteni.

(Neki mind a 4 másik terhességnél középidős vetélése volt, amit meg kellett szülni, egyiket halvaszülésnek vették, mert elérte az 1 kilót-ő lett volna az első fiú babájuk.)

Nekem nem jött össze évekig a teherbe esés sem (Hála Istennek, mert így megúsztam egy tucat vetélést) és sikerült kideríteni a PCOS-t.

Hármas kezeléssel és gyógyszerekkel minkét terhességem sikeres lett és időben születtek a gyermekeim.

Lehet ez is a háttérben még akkor is, ha már sikerült egy babát kihordanod!

Sajnálom, amin keresztülmész és kívánom ezután a sikert!

2013. dec. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi értelmes magyarázatot nem találtak azon kívül, hogy szív alakú volt a méhem.Mnden eshetőséget megvizsgáltak,de nem találtak semmit. Szeptemberben volt egy cisztám,ami előbb tojás, majd teniszlabda nagyságú volt, majd november elején kifakadt.A terhesség valószínűleg akkor sikerülhetett be.A testhőmben csak azért bízok, mert eddig mindegyik vetélésnél már az 5.héten leesett.Kedves 4/6os!Téged mennyi idősen műtöttek most?
2013. dec. 7. 11:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Menzesz szerinr 9+3. napon mütöttek, de már amikor vizsgálatokon (6, 7, 8) voltam nem láttak embriót. Múlt héten még növekedett a petezsák, a hcg is. Most kedden 3mm-rel kissebb volt a petezsák és a hcg is elkezdett csökkenni. Szerda este már darabos volt a vérzésem...

Elsõ baba lett volna, de amint lehet újra neki vágunk, nagyon szeretnénk már, hogy bõvüljön a család. Addig meg lehet elmegyek egy kivizsgáltatásra, mert mégegyszer nem akarom átélni, fõleg úgy, hogy abortuszosok vesznek körbe...

2013. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem uterus septusom van.1elhalt terhességem és 2spontán vetélésem volt. Ujra terhes lettem,8hetesen elöntött a vér.barnás majd élénk piros.1hétig véreztem,utrot szedtem és feküdnöm kellett csak a wc-re mehettem ki.most 32hetes a poci lakóm és probléma mentes a terhességem eddig.Remélem,hogy neked is jól alakul.
2013. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Téged nem műtötték meg?Mi volt a vérzés oka?Honnan véreztél és Meddig?
2013. dec. 8. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!