Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire normálisa napi többszöri a lágy széklet? Néha hasmenésem van.

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem normális.Beszélj a védőnővel.

Valószínűleg kerülnöd kellesz a gyümölcsöket,rostos dolgokat.

2014. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szedsz nagyobb adag magnéziumot, az okozhatja. Vagy nem szedtél össze valami vírust? Mióta tart?
2014. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amióta terhes vagyok azóta reggelente lágy a székletem.Amire azt mondtak, hogy ok.De tegnap 3x voltam wc-n abból kettő hígabb volt.Azóta diétazom.Ma már olyan lágy mint szokott, de 2x volt.A védőnőm azt mondta, hogy használjak normaflore-t,és ha pár napon belül nem változik, menjek el orvoshoz.Bocsi a részletes leírásérd, de kíváncsi vagyok, hogy valaki volt e már hasonló cipőben.
2014. júl. 17. 16:49
 4/9 A kérdező kommentje:
Magnézium citrát port szedek 3x1-et, de már régóta.Három hete szedek maltofer vas tablettát, amire rá is van írva, hogy szorulást vagy hasmenést okozhat.Csak arra gondoltam, hogy az már elöbb jelentkezett volna, vagy nem?Remélem nem szedtem össze semmit.
2014. júl. 17. 16:53
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt/van ilyen. 30hetesen kezdődött, de engem nem zavart. sőt...azt én is kaptam ezt a vastabit nah attól lett igazán kellemetlen wc-ni, csikart a hasam...stb nem volt jó. abba hagytam, azt vettem másikat, de az elfogyott, így szedem ezt megint de csak két naponta így tűrhető. szerintem kérj másik vasat.
2014. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ahogy abbahagytam két három nap múlva jobb lett. és nem szedek semmi magnéziumot és a gyümölccsel is óvatosan bánok.
2014. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eleg ha haziorvossal beszelek, vagy inkabb menjek nogyogyaszhoz.En tegnap toltottem a 28.hetet
2014. júl. 17. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 9 hetes vagyok, a nemvárt körül szorulásom volt, azóta nekem is van, hogy naponta többször van lágy székletem, máskor meg ismét csak szorulásom van. MagneB6-ot szedek és terhesvitamint, sokszor puffadok is, szerintem nincs ezzel semmi gond.
2014. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Remelem nincs semmi gond, pedig nagyon vigyazok magamra.
2014. júl. 17. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!