Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes vagyok és étvágytalan...

22 hetes vagyok és étvágytalan pár napja. Emiatt sokszor rosszul is érzem magam, nem tudok annyi táplálékot magamhoz venni, ingadozik a cukorszint is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 19:49
 1/2 A kérdező kommentje:
vasam sem a legjobb
2014. júl. 17. 23:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig most a legfontosabb. probalj inni sok zoldseg, gyumolcs levet, pl narancsle, bele botmixerelve banan es/vagy eper, aztan a ceklale nagyon nagyon magas vitamintartalmu. Ha megiszol 2 dl cekla levet (friss) akkor mar aznapi vitamin szuksegleted potoltad. Igyal tejet is, annak nagy a taperteke.Meg ugye azert a tejtermekek is kellenenek a kalcium miatt is. Talan a folyosabb tejbegrizt konnyebb enni, van szenhidrat is benne, erre is tehetsz gyumiket. Meg tejberizs is jo. Amikor meg ehes vagy probalj olyat enni ami konnyu, megis sok benne a feherje, pl csirkemell vagy hal, kis salataval. A cukor szintre meg talan ismet a narancslet tudom ajanlani, ha lehet friss, vagy frissen preselt bolti, mert sok benne a c vitamin meg a folsav es a cukrod is helyre rakja. Ami sztem meg fontos ha tudsz enni, akkor keruld a teszta meg a kenyereket, mert gyorsan eltomit, nem erzed magad ehesnek, viszont keves benne az ertekes tapanyag.
2014. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!