Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, ha koraterhességb...

Az normális, ha koraterhességben inkább étvágytalan vagyok és nem vagyok álmos mindig?

Figyelt kérdés
Illetve eddig mormota voltam, most meg estére, hogy normálisan elaludjak, rendesen el kell fáradnom?Nincs hányingerem, meg nem émelygek, érzem, hogy éhes vagyok, de nem megy le egy falat sem a torkomon...Hogy van ez?

2012. júl. 11. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Az úgy van, hogy minden terhesség más. Az is normális, amit most érzel, meg az is, amit eddig éreztél.
2012. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csak a narancsot tudtam megenni a terhességem elején!és én sem bírtam aludni!

soha nem volt hányingerem, és nem is hánytam!

szóval mivel minden terhesség más... a Tiéd ilyen!

Boldog baba várást!:)

2012. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok! Az elmúlt 2hétben 2kg-t fogytam. Semmi tünetem, de nem bírok enni.Én is állandóan éhes vagyok, de egyszerűen nem megy.
2012. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)nem is az alvás miatt aggódok, hanem:így hogy jut tápanyaghoz a baba?Iszok vitaminokat, meg ami folyékony lemegy, de a kenyérre például rá sem bírok nézni..:D Furcsállom..:):)
2012. júl. 11. 13:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, akkor azt hiszem most megnyugodtam..Mindenhol a farkasétvágyról írnak, a mi bajunkról senki nem beszél..:)Már ha ez baj...:)
2012. júl. 11. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor kiderult, hogy terhes vagyok, kb a 8. hetig nem tudtam aludni :)) de tenyleg, elaludtam nagy nehezen 11korul, es hajnali 3 korul mar kukorekoltam :)) sokszor konyvet olvastam tvztem, paromat nem zavarta:) na meg fogytam 2-3 kg-t, ehes voltam, de mindentol az undor fogott el. Egy egy etkezesnel kb 2 oraig soroltam magamban az eteleket, hogy mi az ami le tudna csuszni a torkomon :) minden nap mas volt az, volt amikor csak inni tudtam.

Most 16 hetes vagyok, es allandoan almos! Most voltam bevasarolni, de le kell, hogy fekudjek aludni, mert leragad a szemem, ugy nez ki nalam most jott elo a mormotas korszak :)

Minden terhesseg, es a tunetek is masok!:) ne aggodj!

:))))

2012. júl. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ne aggódj mert a baba elveszi ami kell neki :) Talán nem marad ez meg az egész terhesség alatt. Legalábbis ebben bízom :)
2012. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:D:DDe jót nevettem most..:D És milyen érdekes egyre többen írnak erről...:):)Mostmár azt hiszem egyáltalán nem aggódok..:DAzt hittem le fognak itt hurrogni a kismamák, hogy nem vagyok normális..:DMár két napja fel akartam tenni ezt a kérdést...De csak most lett bátorságom hozzá..:)és nem bántam meg..:)
2012. júl. 11. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Nekem ezert ajanlotta a dokim a magzatvedo vitamint. Femibion 800-at vettem meg, ez a legujabb, mindenki dicseri.

Pont ezert, mert semmit nem tudtam enni, es akkor kegalabb vitaminnal toltsem fel a szervezetemet, hgy a baba mindent megkapjon. Ajanlom neked is, a 12. hetig a femibion 800 van. :)))

Ja es nem hiztam tole, nem vagyok ehesebb, de van benne folsav, es minden ami kell :)

2012. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké...köszönöm...megnézem van-e itt a patikában.:)Rendes vagy..:)tényleg..:)
2012. júl. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!