Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a dereka és a...

Másnak is fáj a dereka és a háta ennyi idősen? Nekem az egész hátam lassan, hol jobb oldal, hol derék, hol elzsibbad a fenekem, hol fent fáj a lapockák között.21 heteske

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 hetes múltam de már fájdogál a derekam, félek is mi ledz később...a dokim szerint még nem igazán szabadna a baba miatt fájnia.
2014. júl. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
férfi a dokid?mert akkor lövése sincs mikor mi fáj egy nőnek:) lehet h neked is ilyen adottságaid vannak, kitartás!párnázd ki magad én is úgy ülök, fekszek.boldog babavárást:)
2014. júl. 17. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hármasikres és alapból is derékfájós vagyok, de szerencsére mostanra még nem jött elő, pedig hatalmas a pocakom. A múltkor becsípődött ugyan, épp egy gól pillanatában toltam át a hasam a tévé előtt és úgy megijedtem hogy hirtelen lehajoltam :))) de pár nap alatt elmúlt.

Zsibbadáson állítólag a kismama masszázs sokat segít, esetleg próbáld ki. Kitartás, reméljük még sok van hátra :)

22 hkm

2014. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
"heteske" :D
2014. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!